XBMC-Addons - en to nl translation catalogue (437 entries)

[ctx: #30000]
en: Arabic (United Arab Emirates)
nl: Arabisch (Verenigde Arabische Emiraten)

[ctx: #30001]
en: Arabic (Saudi Arabia)
nl: Arabisch (Saoedi-Arabië)

[ctx: #30002]
en: Belarusian (Belarus)
nl: Wit-Russisch (Wit-Rusland)

[ctx: #30003]
en: Bulgarian (Bulgaria)
nl: Bulgaars (Bulgarije)

[ctx: #30004]
en: Bengali (Bangladesh)
nl: Bengaals (Bangladesh)

[ctx: #30005]
en: Catalan (Spain)
nl: Catalaans (Spanje)

[ctx: #30007]
en: Czech (Czech Republic)
nl: Tsjechisch (Tsjechië)

[ctx: #30008]
en: Danish (Denmark)
nl: Deens (Denemarken)

[ctx: #30009]
en: German (Austria)
nl: Duits (Oostenrijk)

[ctx: #30010]
en: German (Switzerland)
nl: Duits (Zwitserland)

[ctx: #30011]
en: German (Germany)
nl: Duits (Duitsland)

[ctx: #30012]
en: Greek (Greece)
nl: Grieks (Griekenland)

[ctx: #30013]
en: English (Australia)
nl: Engels (Australië)

[ctx: #30014]
en: English (Canada)
nl: Engels (Canada)

[ctx: #30015]
en: English (United Kingdom)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

[ctx: #30016]
en: English (Ireland)
nl: Engels (Ierland)

[ctx: #30017]
en: English (New Zealand)
nl: Engels (Nieuw-Zeeland)

[ctx: #30018]
en: English (United States of America)
nl: Engels (Verenigde Staten van Amerika)

[ctx: #30019]
en: Esperanto (None)
nl: Esperanto (geen)

[ctx: #30020]
en: Spanish (Spain)
nl: Spaans (Spanje)

[ctx: #30021]
en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

[ctx: #30022]
en: Estonian (Estonia)
nl: Ests (Estland)

[ctx: #30023]
en: Basque (Spain)
nl: Baskisch (Spanje)

[ctx: #30024]
en: Persian (Iran)
nl: Perzisch (Iran)

[ctx: #30026]
en: French (Canada)
nl: Frans (Canada)

[ctx: #30027]
en: French (France)
nl: Frans (Frankrijk)

[ctx: #30028]
en: Galician (Spain)
nl: Galicisch (Spanje)

[ctx: #30029]
en: Hebrew (Israel)
nl: Hebreeuws (Israël)

[ctx: #32028]
en: Use fanart.tv for widget artwork (increases load times)
nl: Gebruik fanart.tv voor widget-illustraties (verhoogt de laadtijden)

[ctx: #32032]
en: Download Players
nl: Spelers downloaden

[ctx: #32033]
en: Default Players
nl: Standaard spelers

[ctx: #32034]
en: Get watched indicators from Trakt
nl: Ontvang bekeken indicatoren van Trakt

[ctx: #32035]
en: Get tvshow watched episode counts from Trakt
nl: Ontvang het aantal bekeken afleveringen van tv-programma's van Trakt

[ctx: #32036]
en: Bundled Players
nl: gebundelde spelers

[ctx: #32037]
en: Use bundled players
nl: Gebruik gebundelde spelers

[ctx: #32038]
en: Get additional details from the local Kodi library database
nl: Krijg aanvullende details van de lokale Kodi bibliotheek database

[ctx: #32039]
en: Kodi Library DB
nl: Kodi bibliotheek DB

[ctx: #32040]
en: Item not found.
nl: Item niet gevonden.

[ctx: #32041]
en: The plugin returned no results.
nl: De plug-in heeft geen resultaten opgeleverd.

[ctx: #32042]
en: Choose Action
nl: Kies actie

[ctx: #32043]
en: Up Next
nl: Volgende

[ctx: #32044]
en: Enter Search Query
nl: Voer zoekopdracht in

[ctx: #32045]
en: Cache Refresh
nl: Cache vernieuwen

[ctx: #32046]
en: Cached details were refreshed
nl: Gegevens in cache zijn vernieuwd

[ctx: #32047]
en: Remove from Trakt Collection
nl: Verwijderen uit Trakt collectie

[ctx: #32048]
en: Add to Trakt Collection
nl: Toevoegen aan Trakt collectie

[ctx: #32049]
en: Remove from Trakt Watchlist
nl: Verwijderen van Trakt kijklijst

[ctx: #32050]
en: Add to Trakt Watchlist
nl: Toevoegen aan Trakt kijklijst

[ctx: #32051]
en: Remove from Trakt Watched History
nl: Verwijderen uit Trakt Bekeken Geschiedenis

[ctx: #32052]
en: Add to Trakt Watched History
nl: Toevoegen aan Trakt Bekeken Geschiedenis

[ctx: #32053]
en: Refresh Cache
nl: Cache vernieuwen

[ctx: #32054]
en: Would you like to clear existing players first?
nl: Wil je eerst bestaande spelers wissen?

[ctx: #32055]
en: Authentication Failed.
nl: Verificatie mislukt.

[ctx: #32056]
en: Either the username or password were invalid. Would you like to try again?
nl: De gebruikersnaam of het wachtwoord was ongeldig.  Zou je het opnieuw willen proberen?

[ctx: #32057]
en: Retry
nl: Opnieuw proberen

[ctx: #32058]
en: The provided URL is either invalid or inaccesible.
nl: De opgegeven URL is ongeldig of ontoegankelijk.

[ctx: #32059]
en: Success!
nl: Succes!

[ctx: #32060]
en: files extracted
nl: bestanden uitgepakt

[ctx: #32061]
en: Play with
nl: Afspelen met

[ctx: #32062]
en: Successfully Added TMDb ID {0} to {1}
nl: TMDb ID {0} toegevoegd aan {1}

[ctx: #32063]
en: Successfully Removed TMDb ID {0} from {1}
nl: TMDb ID {0} verwijderd uit {1}

[ctx: #32064]
en: Do you wish to remove {0} from your Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}
nl: u wilt {0} verwijderen uit uw Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}

[ctx: #32065]
en: Do you wish to add {0} to your Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}
nl: Wilt u {0} toevoegen aan uw Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}

[ctx: #32067]
en: Fuzzy local library matching
nl: Fuzzy lokale bibliotheek matching

[ctx: #32068]
en: Allow fuzzy matches (ignore year) for movies
nl: Sta vage overeenkomsten toe (negeer jaar) voor films

[ctx: #32069]
en: Allow fuzzy matches (ignore year) for tvshows
nl: Sta vage overeenkomsten toe (negeer jaar) voor series

[ctx: #32070]
en: Male
nl: Man

[ctx: #32071]
en: Female
nl: Vrouw

[ctx: #32072]
en: Unaired Items
nl: Niet uitgezonden

[ctx: #32073]
en: Hide unaired movies
nl: Niet uitgezonden films verbergen

[ctx: #32074]
en: Library Integration
nl: Bibliotheekintegratie

[ctx: #32076]
en: Update library after adding items
nl: Update bibliotheek na het toevoegen van items

[ctx: #32077]
en: Ignore folder creation checks
nl: Negeer controles voor het maken van mappen

[ctx: #32078]
en: Still to Watch
nl: Nog te kijken

[ctx: #32079]
en: System Use Only
nl: Alleen systeemgebruik

[ctx: #32080]
en: Other
nl: Ander

[ctx: #32081]
en: Show next page item on widgets (requires skin reload)
nl: Toon volgende pagina item op widgets (vereist opnieuw laden van de skin)

[ctx: #32082]
en: Watchlist sort method
nl: Kijklijst sorteermethode

[ctx: #32084]
en: Hide unaired episodes
nl: Niet uitgezonden afleveringen verbergen

[ctx: #32085]
en: Flatten seasons
nl: Seizoenen afvlakken

[ctx: #32086]
en: Auto-update library and add new/missing episodes
nl: Bibliotheek automatisch bijwerken en nieuwe/ontbrekende afleveringen toevoegen

[ctx: #32087]
en: Use resolvedURL method for suppressing strm next playlist error
nl: Gebruik de opgeloste URL-methode voor het onderdrukken van strm volgende afspeellijstfout

[ctx: #32088]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: #32089]
en: Select Action
nl: Selecteer actie

[ctx: #32091]
en: Special season folders
nl: Speciale seizoens mappen

[ctx: #32093]
en: Next episodes sort method
nl: Volgende afleveringen sorteermethode

[ctx: #32094]
en: Prioritise local files over default player
nl: Prioriteit geven aan lokale bestanden boven standaardspeler

[ctx: #32095]
en: Enter the code
nl: voer de code in

[ctx: #32096]
en: Go to [B]https://trakt.tv/activate[/B]
nl: Ga naar [B]https://trakt.tv/activate[/B]

[ctx: #32097]
en: Trakt Authentication
nl: Trakt authenticatie

[ctx: #32099]
en: A value has already been set for this parameter
nl: Er is al een waarde ingesteld voor deze parameter

[ctx: #32100]
en: Do you wish to clear the existing items or add more?
nl: Wilt u de bestaande items wissen of meer toevoegen?

[ctx: #32101]
en: Clear Items
nl: Items wissen

[ctx: #32102]
en: Add Items
nl: Items toevoegen

[ctx: #32103]
en: No Value Added
nl: Geen toegevoegde waarde

[ctx: #32104]
en: TMDb ID for {} not found or none selected.
    Do you want to add another value?
nl: TMDb ID voor {} niet gevonden of niet geselecteerd.
    Wilt u nog een waarde toevoegen?

[ctx: #32105]
en: Do you want to add another value?
nl: Wilt u een andere waarde toevoegen?

[ctx: #32106]
en: Added
nl: Toegevoegd

[ctx: #32107]
en: Set Match Method
nl: Match-methode instellen

[ctx: #32108]
en: Choose matching method for parameters with multiple values.
nl: Kies een afstemmingsmethode voor parameters met meerdere waarden.

[ctx: #32109]
en: Match ANY Value
nl: Overeenkomen met ELKE waarde

[ctx: #32110]
en: Match ALL Values
nl: Overeenkomen met ALLE waarden

[ctx: #32111]
en: Select Items
nl: Selecteer items

[ctx: #32112]
en: Select Genres
nl: Selecteer genres

[ctx: #32113]
en: Also accepts X days relative from today in the format T-X or T+X (e.g. T-10 is ten days ago)
nl: Accepteert ook X dagen relatief vanaf vandaag in het formaat T-X of T+X (bijv. T-10 is tien dagen geleden)

[ctx: #32115]
en: Company
nl: Bedrijf

[ctx: #32116]
en: Network
nl: Netwerk

[ctx: #32117]
en: Keyword
nl: trefwoord

[ctx: #32118]
en: Person
nl: Persoon

[ctx: #32119]
en: Select Release Types
nl: Selecteer release types

[ctx: #32120]
en: Select Region for Release
nl: Selecteer regio voor release

[ctx: #32121]
en: Clear Search History
nl: Verwijder zoekgeschiedenis

[ctx: #32122]
en: XBMCVFS reports unable to create path
nl: XBMCVFS rapporten kunnen geen pad maken

[ctx: #32123]
en: If error persists and the folders are created correctly, please disable folder path creation checking in TMDBHelper settings.
nl: Als de fout aanhoudt en de mappen correct zijn gemaakt, schakel dan de controle van het maken van het mappad uit in de instellingen van TMDBHelper.

[ctx: #32124]
en: Adding
nl: Toevoegen

[ctx: #32125]
en: Add Trakt list to Kodi library
nl: Voeg Trakt lijst toe aan Kodi bibliotheek

[ctx: #32126]
en: Are you sure you want to add this Trakt list to your Kodi library?
nl: Weet je zeker dat je deze Trakt lijst aan je Kodi bibliotheek wilt toevoegen?

[ctx: #32127]
en: by user
nl: door gebruiker

[ctx: #32128]
en: This list contains
nl: Deze lijst bevat:

[ctx: #32130]
en: Auto-update library at time
nl: Bibliotheek automatisch bijwerken op tijd

[ctx: #32131]
en: Auto-update library from Trakt list(s)
nl: Bibliotheek automatisch bijwerken vanuit Trakt lijst(en)

[ctx: #32132]
en: Do you wish to update the library from the Trakt list(s) now?
nl: Wilt u de bibliotheek nu bijwerken vanuit de Trakt lijst(en)?

[ctx: #32133]
en: Select List(s)
nl: Selecteer lijst(en)

[ctx: #32135]
en: Successfully removed {} {} from {} list.
nl: {} {} is verwijderd uit de {} lijst.

[ctx: #32136]
en: Successfully added {} {} to {} list.
nl: {} {} is toegevoegd aan de {} lijst.

[ctx: #32137]
en: Failed to remove {} {} from {} list.
nl: Kan {} {} niet verwijderen uit de {} lijst.

[ctx: #32138]
en: Failed to add {} {} to {} list.
nl: Kan {} {} niet toevoegen aan {} lijst.

[ctx: #32139]
en: Remove from Trakt list
nl: Verwijderen van Trakt lijst

[ctx: #32140]
en: Add to Trakt list
nl: Toevoegen aan Trakt lijst

[ctx: #32141]
en: Create new list...
nl: Nieuwe lijst maken...

[ctx: #32142]
en: Hide watched items on widgets
nl: Verberg bekeken items op widgets

[ctx: #32143]
en: Cached details for {} successfully refreshed!
nl: Gegevens in cache voor {} zijn vernieuwd!

[ctx: #32144]
en: Refresh TheMovieDb Details
nl: Vernieuw de details van TheMovieDb

[ctx: #32145]
en: TMDbHelper Options
nl: TMDbHelper opties

[ctx: #32146]
en: Play using (TMDbHelper)
nl: Afspelen met (TMDbHelper)

[ctx: #32147]
en: Browse seasons (TMDbHelper)
nl: Bladeren door seizoenen (TMDbHelper)

[ctx: #32148]
en: Add/Remove from Trakt Watchlist
nl: Toevoegen/verwijderen uit Trakt kijklijst

[ctx: #32149]
en: Add/Remove from Trakt History
nl: Toevoegen/verwijderen uit Trakt geschiedenis

[ctx: #32150]
en: Add/Remove from Trakt Collection
nl: Toevoegen/verwijderen uit Trakt Collectie

[ctx: #32151]
en: Add to Kodi Library
nl: Toevoegen aan Kodi bibliotheek

[ctx: #32152]
en: Remove from list
nl: Verwijder van Lijst

[ctx: #32153]
en: Refresh cached details
nl: Gegevens in cache vernieuwen

[ctx: #32154]
en: Update library now
nl: Bibliotheek nu bijwerken

[ctx: #32155]
en: Next Aired (Library)
nl: Volgende uitgezonden (bibliotheek)

[ctx: #32156]
en: Next aired library calendar links to local tvshow
nl: Volgende uitgezonden bibliotheek kalender links naar lokale series

[ctx: #32157]
en: Unable to find TMDb ID for item.
nl: Kan TMDb ID voor item niet vinden.

[ctx: #32158]
en: Automatically use player if only one available
nl: Speler automatisch gebruiken als er maar één beschikbaar is

[ctx: #32159]
en: Select Original Language
nl: Selecteer originele taal

[ctx: #32160]
en: Adding {} - {} to library...
nl: {} - {} toevoegen aan bibliotheek...

[ctx: #32161]
en: Do you wish to update the library with this list now?
nl: Wilt u de bibliotheek nu bijwerken met deze lijst?

[ctx: #32162]
en: Automatically play local files
nl: Lokale bestanden automatisch afspelen

[ctx: #32163]
en: Use fanart.tv for service monitor artwork
nl: Gebruik fanart.tv voor artwork van de servicemonitor

[ctx: #32164]
en: Adding Trakt lists to library is limited to [B]{}[/B] TV Shows and [B]{}[/B] Movies per list.
    This limit is set to ensure that the APIs providing data for free are respected.
nl: Het toevoegen van Trakt lijsten aan de bibliotheek is beperkt tot [B]{}[/B] series en [B]{}[/B] films per lijst.
    Deze limiet is ingesteld om ervoor te zorgen dat de API's die gratis gegevens verstrekken, worden gerespecteerd.

[ctx: #32165]
en: List length exceeds limits. Skipping...
nl: De lengte van de lijst overschrijdt de limieten.  Overslaan...

[ctx: #32166]
en: Adding items to library...
nl: Items toevoegen aan bibliotheek...

[ctx: #32167]
en: Updating
nl: Updaten

[ctx: #32168]
en: [B]{}[/B] by user [B]{}[/B]
nl: [B]{}[/B] door gebruiker [B]{}[/B]

[ctx: #32169]
en: Logout of Trakt account...
nl: Uitloggen van Trakt account...

[ctx: #32170]
en: [B][COLOR=red]Warning[/COLOR][/B] This list contains [B]{}[/B] TV Shows and [B]{}[/B] Movies
nl: [B][COLOR=red]Waarschuwing[/COLOR][/B] Deze lijst bevat [B]{}[/B] series en [B]{}[/B] films

[ctx: #32171]
en: [B][COLOR=red]Warning[/COLOR][/B] This list contains {} items
nl: [B][COLOR=red]Waarschuwing[/COLOR][/B] Deze lijst bevat {} items

[ctx: #32172]
en: People
nl: Mensen

[ctx: #32173]
en: Randomised
nl: Gerandomiseerd

[ctx: #32174]
en: Discover
nl: Ontdekken

[ctx: #32175]
en: Popular
nl: Populair

[ctx: #32176]
en: Top Rated
nl: Hoogst gewaardeerd

[ctx: #32177]
en: Upcoming
nl: Aanstaande

[ctx: #32178]
en: Trending Today
nl: Trending vandaag

[ctx: #32179]
en: Trending This Week
nl: Trending deze week

[ctx: #32180]
en: In Theatres
nl: In de Bioscoop

[ctx: #32181]
en: Airing Today
nl: Vandaag uitgezonden

[ctx: #32182]
en: Currently Airing
nl: Momenteel uitgezonden

[ctx: #32183]
en: Next Aired Library
nl: Volgende uitgezonden bibliotheek

[ctx: #32184]
en: Highest Revenue
nl: Hoogste omzet

[ctx: #32185]
en: Most Voted
nl: Meest gestemd

[ctx: #32186]
en: All
nl: Alle

[ctx: #32187]
en: Collections
nl: Collecties

[ctx: #32188]
en: Reviews
nl: Beoordelingen

[ctx: #32190]
en: Movie Studios
nl: Filmstudio's

[ctx: #32191]
en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: #32192]
en: Collection
nl: Collectie

[ctx: #32193]
en: Watchlist
nl: Kijklijst

[ctx: #32194]
en: Your Recently Watched
nl: Je recent bekeken

[ctx: #32195]
en: Your Most Watched
nl: Je meest bekeken

[ctx: #32196]
en: Your In-Progress
nl: Uw lopende

[ctx: #32197]
en: Your Next Episodes
nl: Je volgende afleveringen

[ctx: #32198]
en: Recommended For You
nl: Aanbevolen voor jou

[ctx: #32199]
en: Based on Recently Watched
nl: Gebaseerd op Recent bekeken

[ctx: #32200]
en: Based on Most Watched
nl: Gebaseerd op Meest bekeken

[ctx: #32201]
en: Your
nl: Uw

[ctx: #32202]
en: Airing This Week
nl: Deze week uitgezonden

[ctx: #32203]
en: Calendar
nl: Kalender

[ctx: #32205]
en: Most Played
nl: Meest gespeeld

[ctx: #32206]
en: Anticipated
nl: Verwacht

[ctx: #32208]
en: Trending Lists
nl: Trending lijsten

[ctx: #32209]
en: Popular Lists
nl: Populaire lijsten

[ctx: #32210]
en: Liked Lists
nl: Favorieten lijsten

[ctx: #32211]
en: Your Lists
nl: Uw lijsten

[ctx: #32212]
en: Trakt user account logout
nl: Trakt gebruikersaccount uitloggen

[ctx: #32213]
en: Do you wish to logout of your Trakt account?
nl: Wilt u uitloggen van uw Trakt account?

[ctx: #32214]
en: Trakt access token not found
nl: Trakt toegangs token niet gevonden

[ctx: #32215]
en: Logout failed!
nl: Uitloggen mislukt!

[ctx: #32216]
en: Successfully logged out of Trakt user account
nl: Succesvol uitgelogd van Trakt gebruikersaccount

[ctx: #32217]
en: No artwork found for {} ID {}
nl: Geen artwork gevonden voor {} ID {}

[ctx: #32218]
en: Artwork found for {} ID {}
    {}
nl: Artwork gevonden voor {} ID {}
    {}

[ctx: #32219]
en: Language {} | {} likes | ID {}
nl: Taal {} |  {} houdt van |  ID {}

[ctx: #32220]
en: Select artwork
nl: Selecteer artwork

[ctx: #32221]
en: Refresh all artwork
nl: Alle artwork vernieuwen

[ctx: #32222]
en: Manage artwork
nl: Artwork beheren

[ctx: #32223]
en: Recommended
nl: Aanbevolen

[ctx: #32224]
en: Similar
nl: Vergelijkbaar

[ctx: #32227]
en: Cast in Movies
nl: Cast in films

[ctx: #32228]
en: Cast in TV Shows
nl: Cast in series

[ctx: #32229]
en: Crew in Movies
nl: Crew in films

[ctx: #32230]
en: Crew in TV Shows
nl: Crew in series

[ctx: #32232]
en: In Trakt Lists
nl: In Trakt lijsten

[ctx: #32233]
en: Refresh details
nl: Details vernieuwen

[ctx: #32234]
en: Refreshed details for {} ID {}
nl: Vernieuwde details voor {} ID {}

[ctx: #32235]
en: Browse lists
nl: Door lijsten bladeren

[ctx: #32236]
en: Select Item
nl: Selecteer item

[ctx: #32237]
en: Clear Discover History
nl: Ontdek geschiedenis wissen

[ctx: #32238]
en: Discover {}
nl: Ontdek {}

[ctx: #32239]
en: Match
nl: Overeenkomst

[ctx: #32240]
en: Sorting
nl: Sorteren

[ctx: #32241]
en: Save As
nl: Opslaan als

[ctx: #32242]
en: Premiere
nl: Première

[ctx: #32243]
en: Theatrical (limited)
nl: Theatraal (beperkt)

[ctx: #32244]
en: Theatrical
nl: Theatraal

[ctx: #32245]
en: Digital
nl: Digitaal

[ctx: #32246]
en: Physical
nl: Fysiek

[ctx: #32247]
en: With Cast
nl: Met Cast

[ctx: #32248]
en: With Crew
nl: Met Crew

[ctx: #32249]
en: With People
nl: Met mensen

[ctx: #32250]
en: Primary Release Year
nl: Jaar van primaire uitgave

[ctx: #32251]
en: Primary Release Date After
nl: Primaire releasedatum na

[ctx: #32252]
en: Primary Release Date Before
nl: Primaire releasedatum voor

[ctx: #32253]
en: Release Date After
nl: Releasedatum na

[ctx: #32254]
en: Release Date Before
nl: Releasedatum voor

[ctx: #32256]
en: Release Region
nl: Release regio

[ctx: #32257]
en: With Networks
nl: Met netwerken

[ctx: #32258]
en: Air Date After
nl: Uitzenddatum na

[ctx: #32259]
en: Air Date Before
nl: Uitzenddatum voor

[ctx: #32260]
en: First Air Date After
nl: Eerste uitzenddatum na

[ctx: #32261]
en: First Air Date Before
nl: Eerste uitzenddatum voor

[ctx: #32262]
en: First Air Year
nl: Eerste uitzend jaar

[ctx: #32263]
en: With Genres
nl: Met genres

[ctx: #32264]
en: Without Genres
nl: Zonder Genres

[ctx: #32265]
en: With Companies
nl: Met bedrijven

[ctx: #32266]
en: Without
nl: Zonder

[ctx: #32267]
en: Without Keywords
nl: Zonder trefwoorden

[ctx: #32268]
en: With Keywords
nl: Met trefwoorden

[ctx: #32269]
en: With Original Language
nl: Met originele taal

[ctx: #32270]
en: Vote Count ( > or = )
nl: Aantal stemmen ( > of = )

[ctx: #32271]
en: Vote Count ( < or = )
nl: Aantal stemmen ( < of = )

[ctx: #32272]
en: Vote Average ( > or = )
nl: Stemgemiddelde ( > of = )

[ctx: #32273]
en: Vote Average ( < or = )
nl: Stemgemiddelde ( < of = )

[ctx: #32274]
en: Runtime (Minutes) ( > or = )
nl: Looptijd (minuten) ( > of = )

[ctx: #32275]
en: Runtime (Minutes) ( < or = )
nl: Looptijd (minuten) ( < of = )

[ctx: #32276]
en: Search for
nl: Zoeken

[ctx: #32277]
en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

[ctx: #32278]
en: Enter Network IDs separated with " / "
nl: Voer netwerk ID's in gescheiden door " / "

[ctx: #32279]
en: Enter Year
nl: Voer jaar in

[ctx: #32280]
en: Last Fortnight
nl: Afgelopen 14 dagen

[ctx: #32281]
en: Last Week
nl: Laaste week

[ctx: #32282]
en: Yesterday
nl: Gisteren

[ctx: #32283]
en: Next Week
nl: Volgende week

[ctx: #32284]
en: This Week
nl: Deze week

[ctx: #32285]
en: This Fortnight
nl: Aankomende 14 dagen

[ctx: #32287]
en: Sort by
nl: Sorteer op

[ctx: #32288]
en: Because you watched
nl: Omdat je keek

[ctx: #32289]
en: Add to collection
nl: Voeg aan collectie toe

[ctx: #32290]
en: Remove from collection
nl: Verwijderen uit collectie

[ctx: #32291]
en: Add to watchlist
nl: Toevoegen aan kijklijst

[ctx: #32292]
en: Remove from watchlist
nl: Verwijderen van kijklijst

[ctx: #32293]
en: Add to recommendations
nl: Toevoegen aan aanbevelingen

[ctx: #32294]
en: Remove from recommendations
nl: Verwijderen uit aanbevelingen

[ctx: #32295]
en: Trakt options
nl: Trakt opties

[ctx: #32296]
en: {} failed for {}!
    {} ID {}
nl: {} mislukt voor {}!
    {} ID {}

[ctx: #32297]
en: {} was successful for {}!
    {} ID {}
nl: {} was succesvol voor {}!
    {} ID {}

[ctx: #32298]
en: Add to user list
nl: Toevoegen aan gebruikerslijst

[ctx: #32299]
en: Add to new list
nl: Toevoegen aan nieuwe lijst

[ctx: #32300]
en: Trending List
nl: Trendlijst

[ctx: #32301]
en: Popular List
nl: Populaire lijst

[ctx: #32302]
en: Liked List
nl: favorieten lijst

[ctx: #32303]
en: Your List
nl: Uw lijst

[ctx: #32304]
en: View comments
nl: Bekijk de reacties

[ctx: #32305]
en: Comments
nl: Opmerkingen

[ctx: #32306]
en: No comments found!
nl: Geen reacties gevonden!

[ctx: #32307]
en: Suppressing retries for {} seconds
nl: Nieuwe pogingen gedurende {} seconden onderdrukken

[ctx: #32308]
en: ConnectionError: {}
nl: Verbindingsfout: {}

[ctx: #32309]
en: Browse sorted list
nl: Door gesorteerde lijst bladeren

[ctx: #32310]
en: TMDb ID for {} not found!
nl: TMDb ID voor {} niet gevonden!

[ctx: #32311]
en: Clear default player
nl: Standaardspeler wissen

[ctx: #32312]
en: Select lists
nl: Selecteer lijsten

[ctx: #32313]
en: Enter URL to download players
nl: Voer de URL in om spelers te downloaden

[ctx: #32314]
en: Download players from URL?
    [B]{}[/B]
nl: Spelers downloaden van URL?
    [B]{}[/B]

[ctx: #32315]
en: Add to liked lists
nl: Toevoegen aan favorieten lijsten

[ctx: #32316]
en: Successfully {} list!
nl: Succesvol {} lijst!

[ctx: #32317]
en: Unable to {} list!
nl: Kan {} geen lijst maken!

[ctx: #32318]
en: Error code: {}
nl: Foutcode: {}

[ctx: #32319]
en: Remove from liked lists
nl: Verwijderen van gelikete lijsten

[ctx: #32322]
en: Select player
nl: Kies speler

[ctx: #32323]
en: Item added to library
nl: Item toegevoegd aan bibliotheek

[ctx: #32324]
en: Select Play Method
nl: Selecteer Afspeelmethode

[ctx: #32325]
en: Configuration for player is missing "is_resolvable" flag. Please select resolve method.
    
    setResolvedUrl is the preferred method and generally should work for any player addon that plays files directly, uses inputstream adapative, or only prompts to select bitrate/quality. PlayMedia should be used for any player addon which first runs a script to scrape sources or otherwise does not work correctly using the setResolvedUrl method.
    
    To override this dialog, set a resolve method for the player in TMDbHelper's player settings configuration dialog.
nl: Configuratie voor speler ontbreekt de vlag "is_resolvable". Selecteer de oplossingsmethode.
    
    setResolvedUrl is de voorkeursmethode en zou over het algemeen moeten werken voor elke speler addon die bestanden rechtstreeks afspeelt, inputstream adapatief gebruikt of alleen vraagt ​​om bitrate / kwaliteit te selecteren. PlayMedia moet worden gebruikt voor elke speler addon die eerst een script uitvoert om bronnen te schrapen of anderszins  werkt niet correct met de setResolvedUrl methode.
    
    Om dit dialoogvenster te negeren, stelt u een oplossingsmethode in voor de speler in het configuratievenster voor spelerinstellingen van TMDbHelper.

[ctx: #32326]
en: This Month
nl: Deze maand

[ctx: #32327]
en: Last Month
nl: Vorige maand

[ctx: #32328]
en: Select Player to Configure
nl: Selecteer speler om te configureren

[ctx: #32329]
en: Configure players
nl: Spelers configureren

[ctx: #32330]
en: Reset to Defaults
nl: Resetten naar standaardwaarden

[ctx: #32331]
en: Enter New Name for {}
nl: Voer een nieuwe naam in voor {}

[ctx: #32332]
en: Choose resolve method for player
nl: Kies de oplossingsmethode voor speler

[ctx: #32333]
en: User Choice
nl: Gebruikerskeuze

[ctx: #32334]
en: Reset player to defaults?
nl: Speler terugzetten naar standaardinstellingen?

[ctx: #32335]
en: Do you wish to reset the [B]{}[/B] player file back to its original unmodified state on disk?
    
    [B]WARNING:[/B] This action cannot be undone.
nl: Wilt u het [B]{}[/B] spelerbestand terugzetten naar de oorspronkelijke ongewijzigde staat op de schijf?
    
    [B]WAARSCHUWING:[/B] Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

[ctx: #32336]
en: Save your changes?
nl: Uw wijzigingen opslaan?

[ctx: #32337]
en: The [B]{}[/B] player file has changed.
    Do you wish to save your changes?
    
    If you close without saving, your changes will be lost.
nl: Het [B]{}[/B] spelerbestand is gewijzigd.
    Wilt u uw wijzigingen opslaan?
    
    Als u sluit zonder op te slaan, gaan uw wijzigingen verloren.

[ctx: #32338]
en: Close without Saving
nl: Sluiten zonder op te slaan

[ctx: #32339]
en: {} playback URL resolve method
nl: {} methode voor het oplossen van afspeel URL

[ctx: #32340]
en: Please note that setResolvedUrl is Kodi's preferred method for resolving playback URLs. The PlayMedia method should only be used if you experience difficulties using setResolvedUrl with this particular player.
    
    Are you sure you want to set this player's resolve method to PlayMedia?
nl: Houd er rekening mee dat setResolvedUrl Kodi's voorkeursmethode is voor het oplossen van afspeel URL's. De PlayMedia methode mag alleen worden gebruikt als u problemen ondervindt bij het gebruik van setResolvedUrl met deze specifieke speler.
    
    Weet u zeker dat u de oplossingsmethode van deze speler wilt instellen op PlayMedia?

[ctx: #32341]
en: Choose fallback player method
nl: Kies fallback player methode

[ctx: #32342]
en: Fallbacks for {}
nl: Terugval voor {}

[ctx: #32343]
en: Choose fallback for {} {}
nl: Kies terugval voor {} {}

[ctx: #32344]
en: Enter New Priority for {}
nl: Voer nieuwe prioriteit in voor {}

[ctx: #32345]
en: Episode groups
nl: Afleveringsgroepen

[ctx: #32346]
en: Use hack to get Kodi Trakt addon to scrobble local files
nl: Gebruik hack om Kodi Trakt addon te krijgen om lokale bestanden te scrobbelen

[ctx: #32347]
en: Log output of Trakt request
nl: Logboekuitvoer van Trakt verzoek

[ctx: #32348]
en: Log output of TMDb request
nl: Logboekuitvoer van TMDb verzoek

[ctx: #32349]
en: Creating movies playlist
nl: Afspeellijst voor filmss maken

[ctx: #32350]
en: Creating tvshows playlist
nl: Afspeellijst voor series maken

[ctx: #32352]
en: Dummy video duration (seconds)
nl: Dummy videoduur (seconden)

[ctx: #32353]
en: Missing "is_resolvable" Flag
nl: Ontbrekende vlag "is_resolvable"

[ctx: #32354]
en: Does this player resolve directly to a single playable file?
    
    Select "Yes" for any player that plays directly from single source. Select "No" for players that scrape multiple sources or otherwise do not work with the setResolvedURL method.
nl: Kan deze speler rechtstreeks worden omgezet in een enkel afspeelbaar bestand?
    
    Selecteer "Ja" voor elke speler die rechtstreeks vanaf één bron speelt. Selecteer "Nee" voor spelers die meerdere bronnen schrapen of anderszins niet werken met de setResolvedURL methode.

[ctx: #32355]
en: Remove from user list
nl: Verwijderen uit gebruikerslijst

[ctx: #32356]
en: Enter new list name
nl: Voer nieuwe lijstnaam in

[ctx: #32357]
en: Are you sure you want to delete [B]{}[/B]?
    
    This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u [B]{}[/B] wilt verwijderen?
    
    Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

[ctx: #32358]
en: Delete user list
nl: Gebruikerslijst verwijderen

[ctx: #32359]
en: Enter new name
nl: Voer nieuwe naam in

[ctx: #32360]
en: Companies
nl: bedrijven

[ctx: #32361]
en: Search Lists
nl: Zoeklijsten

[ctx: #32362]
en: Do you want to add this item to the library now?
nl: Wil je dit item nu aan de bibliotheek toevoegen?

[ctx: #32363]
en: Delay before playing after dummy resolves (seconds)
nl: Vertraging voor het afspelen nadat de dummy is opgelost (seconden)

[ctx: #32364]
en: Reroute PlayMedia to call xbmc.Player() directly
nl: Leid PlayMedia om om xbmc.Player() rechtstreeks aan te roepen

[ctx: #32365]
en: Combined
nl: gecombineerd

[ctx: #32366]
en: Hide items without airdates
nl: Verberg items zonder Uitzenddatums

[ctx: #32367]
en: Local Information
nl: Lokale informatie

[ctx: #32368]
en: Next Aired / Next Episodes
nl: Volgende uitgezonden / volgende afleveringen

[ctx: #32371]
en: Preferred artwork for thumbs
nl: Voorkeur artwork voor thumbs

[ctx: #32373]
en: Restrict dummy setResolvedUrl method to library strm
nl: Beperk de dummy setResolvedUrl methode tot bibliotheek strm

[ctx: #32374]
en: Constructing Players
nl: Spelers bouwen

[ctx: #32375]
en: Retrieving Item Details
nl: Item details ophalen

[ctx: #32376]
en: Building Player Dialog
nl: Spelers dialoogvenster bouwen

[ctx: #32377]
en: Playcount
nl: Afspelen

[ctx: #32378]
en: Show All
nl: Toon alles

[ctx: #32379]
en: Hide Specials
nl: Specials verbergen

[ctx: #32380]
en: Hide Up Next
nl: Volgende verbergen

[ctx: #32381]
en: Hide Up Next and Specials
nl: Verbergen Volgende en Specials

[ctx: #32382]
en: Hide Episode Groups
nl: Afleveringsgroepen verbergen

[ctx: #32383]
en: Hide Episode Groups and Specials
nl: Afleveringsgroepen en specials verbergen

[ctx: #32384]
en: Hide Episode Groups and Up Next
nl: Afleveringsgroepen verbergen en Volgende

[ctx: #32385]
en: Hide All
nl: Verberg alles

[ctx: #32386]
en: Delete Cache
nl: Cache verwijderen

[ctx: #32387]
en: Delete {} Cache
nl: Verwijder {} cache

[ctx: #32388]
en: Are you sure you want to delete the {} cache? This action cannot be undone.
    
    TMDbHelper performs regular automatic cache management and cleaning. You should only delete the cache manually in cases of persistent cache related errors.
nl: Weet u zeker dat u de {} cache wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.
    
    TMDbHelper voert regelmatig automatisch cachebeheer en opschoning uit. U dient de cache alleen handmatig te verwijderen in het geval van aanhoudende cachegerelateerde fouten.

[ctx: #32389]
en: Cache deleted!
nl: Cache verwijderd!

[ctx: #32390]
en: Use alternative .nfo filename to avoid externally managed .nfo conflicts
nl: Gebruik een alternatieve .nfo bestandsnaam om extern beheerde .nfo conflicten te vermijden

[ctx: #32391]
en: Select update type
nl: Selecteer update type

[ctx: #32392]
en: Use [B]Quick Update[/B] to check for new items.
    
    Use [B]Forced Update[/B] to ignore previously cached update details and recheck all items. Forced updates should only be used when cleaning and rebuilding the Kodi library.
nl: Gebruik [B]Snelle update[/B] om te controleren op nieuwe items.
    
    Gebruik [B]Geforceerde update[/B] om eerder in de cache opgeslagen updatedetails te negeren en alle items opnieuw te controleren. Geforceerde updates mogen alleen worden gebruikt bij het opschonen en opnieuw opbouwen van de Kodi bibliotheek.

[ctx: #32393]
en: Forced Update
nl: Geforceerde update

[ctx: #32394]
en: Quick Update
nl: Snelle update

[ctx: #32395]
en: Log timer reports for directories
nl: Timerrapporten loggen voor mappen

[ctx: #32396]
en: Unwatched counts only on in-progress tvshows
nl: Niet bekeken telt alleen voor lopende series

[ctx: #32397]
en: Original
nl: Origineel

[ctx: #32399]
en: Fallback to English when main language unavailable
nl: Terugvallen op Engels wanneer de hoofdtaal niet beschikbaar is

[ctx: #32400]
en: Play local Kodi library files
nl: Speel lokale Kodi bibliotheekbestanden af

[ctx: #32401]
en: TMDb detailed information
nl: TMDb gedetailleerde informatie

[ctx: #32402]
en: Get additional details and artwork from TMDb
nl: Ontvang aanvullende details en artwork van TMDb

[ctx: #32403]
en: Increase synced lists items per page (increases load times)
nl: Verhoog gesynchroniseerde lijsten met items per pagina (verhoogt de laadtijden)

[ctx: #32404]
en: Flatten tvshows with multiple episodes airing same day
nl: Maak series plat met meerdere afleveringen die dezelfde dag worden uitgezonden

[ctx: #32405]
en: Your TV Shows Airing This Week
nl: Je series die deze week worden uitgezonden

[ctx: #32406]
en: Your In-Progress Episodes
nl: Je lopende afleveringen

[ctx: #32407]
en: Get resume points from Trakt (increases load times)
nl: Ontvang waar gebleven van Trakt (verhoogt de laadtijden)

[ctx: #32408]
en: Prefer artwork from TMDb first if available
nl: Liever artwork van TMDb eerst indien beschikbaar

[ctx: #30031]
en: Hungarian (Hungary)
nl: Hongaars (Hongarije)

[ctx: #30032]
en: Indonesian (Indonesia)
nl: Indonesisch (Indonesisch)

[ctx: #30033]
en: Italian (Italy)
nl: Italiaans (Italië)

[ctx: #30034]
en: Japanese (Japan)
nl: Japans (Japan)

[ctx: #30035]
en: Georgian (Georgia)
nl: Georgisch (Georgië)

[ctx: #30036]
en: Kazakh (Kazakhstan)
nl: Kazachstan (Kazachstan)

[ctx: #30037]
en: Kannada (India)
nl: Kanada (India)

[ctx: #30038]
en: Korean (South Korea)
nl: Koreaans (Zuid-Korea)

[ctx: #30039]
en: Lithuanian (Lithuania)
nl: Litouws (Litouwen)

[ctx: #30040]
en: Latvian (Latvia)
nl: Lets (Letland)

[ctx: #30042]
en: Malay (Malaysia)
nl: Maleis (Maleisië)

[ctx: #30043]
en: Malay (Singapore)
nl: Maleis (Singapore)

[ctx: #30044]
en: Norwegian Bokmål (Norway)
nl: Noors Bokmål (Noorwegen)

[ctx: #30045]
en: Dutch (Netherlands)
nl: Nederlands (Nederland)

[ctx: #30046]
en: Norwegian (Norway)
nl: Noors (Noorwegen)

[ctx: #30047]
en: Polish (Poland)
nl: Pools (Polen)

[ctx: #30048]
en: Portuguese (Brazil)
nl: Portugees (Brazilië)

[ctx: #30049]
en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Portugal)

[ctx: #30050]
en: Romanian (Romania)
nl: Roemeens (Roemenië)

[ctx: #30051]
en: Russian (Russia)
nl: Russisch (Rusland)

[ctx: #30052]
en: Sinhalese (Sri Lanka)
nl: Singalezen (Sri Lanka)

[ctx: #30053]
en: Slovak (Slovakia)
nl: Slowaaks (Slowakije)

[ctx: #30054]
en: Slovenian (Slovenia)
nl: Sloveens (Slovenië)

[ctx: #30055]
en: Serbian (Serbia)
nl: Servisch (Servië)

[ctx: #30056]
en: Swedish (Sweden)
nl: Zweeds (Zweden)

[ctx: #30059]
en: Thai (Thailand)
nl: Thais (Thailand)

[ctx: #30060]
en: Tagalog (Philippines)
nl: Tagalog (Filipijnen)

[ctx: #30061]
en: Turkish (Turkey)
nl: Turks (Turkije)

[ctx: #30062]
en: Ukrainian (Ukraine)
nl: Oekraïens (Oekraïne)

[ctx: #30063]
en: Vietnamese (Vietnam)
nl: Vietnamees (Vietnam)

[ctx: #30064]
en: Mandarin (China)
nl: Mandarijn (China)

[ctx: #30065]
en: Mandarin (Hong Kong)
nl: Mandarijn (Hongkong)

[ctx: #30066]
en: Mandarin (Taiwan)
nl: Mandarijn (Taiwan)

[ctx: #30067]
en: Zulu (South Africa)
nl: Zoeloe (Zuid-Afrika)

[ctx: #32002]
en: Days to cache details
nl: Dagen om details te cachen

[ctx: #32003]
en: Days to cache lists
nl: Dagen om lijsten te cachen

[ctx: #32004]
en: MPAA rating prefix
nl: MPAA classificatie voorvoegsel

[ctx: #32005]
en: Language and country
nl: Taal en land

[ctx: #32006]
en: Choose item
nl: Kies item

[ctx: #32007]
en: Unauthorised 401 Error
nl: Ongeautoriseerde 401 fout

[ctx: #32009]
en: API returned 401 unauthorised error. If you have entered an API key for this service$COMMA please check that it is correct. If this error relates to TMDb API$COMMA please post a debug log to [B]https://github.com/jurialmunkey/plugin.video.themoviedb.helper/issues[/B]
nl: API heeft 401 ongeautoriseerde fout geretourneerd. Als u een API sleutel voor deze service$COMMA heeft ingevoerd, controleer dan of deze correct is.  Als deze fout betrekking heeft op TMDb API$COMMA, plaats dan een foutopsporingslogboek naar [B]https://github.com/jurialmunkey/plugin.video.themoviedb.helper/issues[/B]

[ctx: #32010]
en: Authenticate Trakt account...
nl: Verifieer Trakt account...

[ctx: #32012]
en: You must authenticate your Trakt account to use this feature.
nl: U moet uw Trakt account verifiëren om deze functie te gebruiken.

[ctx: #32013]
en: Display Trakt list management options in TMDb details list
nl: Toon Trakt lijstbeheeropties in TMDb detailslijst

[ctx: #32014]
en: Players
nl: spelers

[ctx: #32015]
en: Players URL
nl: Spelers URL

[ctx: #32016]
en: Update players from URL
nl: Spelers updaten vanaf URL

[ctx: #32020]
en: Only use if default api key is deactivated
nl: Alleen gebruiken als de standaard API sleutel is gedeactiveerd

[ctx: #32021]
en: Use fanart.tv for plugin artwork (increases load times)
nl: Gebruik fanart.tv voor plugin artwork (verhoogt de laadtijden)

[ctx: #32022]
en: Play / Open
nl: Afspelen / Openen

[ctx: #32023]
en: Default select action in addon
nl: Standaard actie selecteren in addon

[ctx: #32024]
en: Default player for movies
nl: Standaardspeler voor films

[ctx: #32025]
en: Default player for episodes
nl: Standaardspeler voor afleveringen

[ctx: #32026]
en: Choose default players
nl: Kies standaard spelers

[ctx: #32027]
en: Clear default players
nl: Standaard spelers wissen
