XBMC-Addons - en to uk_UA translation catalogue (571 entries)

[ctx: #30000]
en: Arabic (United Arab Emirates)
uk_UA: Арабська (ОАЕ)

[ctx: #30001]
en: Arabic (Saudi Arabia)
uk_UA: Арабська (Саудівська Аравія)

[ctx: #30002]
en: Belarusian (Belarus)
uk_UA: Білоруська (Білорусь)

[ctx: #30003]
en: Bulgarian (Bulgaria)
uk_UA: Болгарська (Болгарія)

[ctx: #30004]
en: Bengali (Bangladesh)
uk_UA: Бенгальська (Бангладеш)

[ctx: #30005]
en: Catalan (Spain)
uk_UA: Каталонська (Іспанія)

[ctx: #30006]
en: Chamorro (Guam)
uk_UA: Чаморська (Гуам)

[ctx: #30007]
en: Czech (Czech Republic)
uk_UA: Чеська (Чехія)

[ctx: #30008]
en: Danish (Denmark)
uk_UA: Данська (Данія)

[ctx: #30009]
en: German (Austria)
uk_UA: Німецька (Австрія)

[ctx: #30010]
en: German (Switzerland)
uk_UA: Німецька (Швейцарія)

[ctx: #30011]
en: German (Germany)
uk_UA: Німецька (Німеччина)

[ctx: #30012]
en: Greek (Greece)
uk_UA: Грецька (Греція)

[ctx: #30013]
en: English (Australia)
uk_UA: Англійська (Австралія)

[ctx: #30014]
en: English (Canada)
uk_UA: Англійська (Канада)

[ctx: #30015]
en: English (United Kingdom)
uk_UA: Англійська (Велика Британія)

[ctx: #30016]
en: English (Ireland)
uk_UA: Англійська (Ірландія)

[ctx: #30017]
en: English (New Zealand)
uk_UA: Англійська (Нова Зеландія)

[ctx: #30018]
en: English (United States of America)
uk_UA: Англійська (США)

[ctx: #30019]
en: Esperanto (None)
uk_UA: Есперанто

[ctx: #30020]
en: Spanish (Spain)
uk_UA: Іспанська (Іспанія)

[ctx: #30021]
en: Spanish (Mexico)
uk_UA: Іспанська (Мексика)

[ctx: #30022]
en: Estonian (Estonia)
uk_UA: Естонська (Естонія)

[ctx: #30023]
en: Basque (Spain)
uk_UA: Баскська (Іспанія)

[ctx: #30024]
en: Persian (Iran)
uk_UA: Фарсі (Іран)

[ctx: #30025]
en: Finnish (Finland)
uk_UA: Фінська (Фінляндія)

[ctx: #30026]
en: French (Canada)
uk_UA: Французька (Канада)

[ctx: #30027]
en: French (France)
uk_UA: Французька (Франція)

[ctx: #30028]
en: Galician (Spain)
uk_UA: Галісійська (Іспанія)

[ctx: #30029]
en: Hebrew (Israel)
uk_UA: Іврит (Ізраїль)

[ctx: #32028]
en: Use fanart.tv for widget artwork (slower)
uk_UA: Викор. fanart.tv для ілюстрацій віджетів (повільно)

[ctx: #32032]
en: Download Players
uk_UA: Завантажити плеєри

[ctx: #32033]
en: Default Players
uk_UA: Стандартні плеєри

[ctx: #32034]
en: Get watched indicators and episode counts (slower)
uk_UA: Індикатори переглянутого та кількості серій

[ctx: #32035]
en: Get tvshow watched episode counts from Trakt
uk_UA: Отримувати індикатори к-сті серій з Trakt

[ctx: #32036]
en: Bundled Players
uk_UA: Вбудовані плеєри

[ctx: #32037]
en: Use bundled players
uk_UA: Використовувати вбудовані плеєри

[ctx: #32038]
en: Get additional details from the local Kodi library database
uk_UA: Отримувати додаткові відомості з локальної бази даних медіатеки

[ctx: #32039]
en: Kodi Library DB
uk_UA: База даних медіатеки

[ctx: #32040]
en: Item not found.
uk_UA: Елемент не знайдено.

[ctx: #32041]
en: The plugin returned no results.
uk_UA: Плагін не повернув результату.

[ctx: #32042]
en: Choose Action
uk_UA: Обрати дію

[ctx: #32043]
en: Up Next
uk_UA: Далі

[ctx: #32044]
en: Enter Search Query
uk_UA: Введіть пошуковий запит

[ctx: #32045]
en: Cache Refresh
uk_UA: Оновити кеш

[ctx: #32046]
en: Cached details were refreshed
uk_UA: Закешовані відомості оновлено

[ctx: #32047]
en: Remove from Trakt Collection
uk_UA: Видалити з колекції Trakt

[ctx: #32048]
en: Add to Trakt Collection
uk_UA: Додати до колекції Trakt

[ctx: #32049]
en: Remove from Trakt Watchlist
uk_UA: Видалити із закладок Trakt

[ctx: #32050]
en: Add to Trakt Watchlist
uk_UA: Додати до закладок Trakt

[ctx: #32051]
en: Remove from Trakt Watched History
uk_UA: Видалити з історії переглянутого Trakt

[ctx: #32052]
en: Add to Trakt Watched History
uk_UA: Додати до історії переглянутого Trakt

[ctx: #32053]
en: Refresh Cache
uk_UA: Оновити кеш

[ctx: #32054]
en: Would you like to clear existing players first?
uk_UA: Бажаєте спочатку очистити існуючі плеєри?

[ctx: #32055]
en: Authentication Failed.
uk_UA: Невдала авторизація.

[ctx: #32056]
en: Either the username or password were invalid. Would you like to try again?
uk_UA: Невірний логін чи пароль. Спробувати ще раз?

[ctx: #32057]
en: Retry
uk_UA: Повторити

[ctx: #32058]
en: The provided URL is either invalid or inaccesible.
uk_UA: Надане посилання недоступно або недійсне.

[ctx: #32059]
en: Success!
uk_UA: Успішно!

[ctx: #32060]
en: files extracted
uk_UA: файлів отримано

[ctx: #32061]
en: Play with
uk_UA: Відтворити в

[ctx: #32062]
en: Successfully Added TMDb ID {0} to {1}
uk_UA: Успішно додано TMDb ID {0} до {1}

[ctx: #32063]
en: Successfully Removed TMDb ID {0} from {1}
uk_UA: Успішно видалено TMDb ID {0} з {1}

[ctx: #32064]
en: Do you wish to remove {0} from your Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}
uk_UA: Бажаєте видалити {0} з вашого Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}

[ctx: #32065]
en: Do you wish to add {0} to your Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}
uk_UA: Бажаєте додати {0} до вашого Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}

[ctx: #32066]
en: Debug logging
uk_UA: Журнал налагодження

[ctx: #32067]
en: Fuzzy local library matching
uk_UA: Нечіткий підбір локальної медіатеки

[ctx: #32068]
en: Allow fuzzy matches (ignore year) for movies
uk_UA: Дозволити нечіткий підбір (ігнорувати рік) для фільмів

[ctx: #32069]
en: Allow fuzzy matches (ignore year) for tvshows
uk_UA: Дозволити нечіткий підбір (ігнорувати рік) для серіалів

[ctx: #32070]
en: Male
uk_UA: Чоловік

[ctx: #32071]
en: Female
uk_UA: Жінка

[ctx: #32072]
en: Unaired Items
uk_UA: Невидані елементи

[ctx: #32073]
en: Hide unaired movies
uk_UA: Сховати невидані фільми

[ctx: #32074]
en: Library Integration
uk_UA: Інтеграція медіатеки

[ctx: #32075]
en: TV
uk_UA: Серіали

[ctx: #32076]
en: Update library after adding items
uk_UA: Оновляти медіатеку після додавання елементів

[ctx: #32077]
en: Ignore folder creation checks
uk_UA: Ігнорувати перевірку створення тек

[ctx: #32078]
en: Still to Watch
uk_UA: Перегляну пізніше

[ctx: #32079]
en: System Use Only
uk_UA: Тільки для системного використання

[ctx: #32080]
en: Other
uk_UA: Інші

[ctx: #32081]
en: Next page item
uk_UA: Наступна сторінка

[ctx: #32082]
en: Watchlist sort method
uk_UA: Сортування закладок

[ctx: #32083]
en: Accounts
uk_UA: Акаунти

[ctx: #32084]
en: Hide unaired episodes
uk_UA: Сховати невидані серії

[ctx: #32085]
en: Flatten seasons
uk_UA: Об'єднати сезони в один ряд

[ctx: #32086]
en: Auto-update library and add new/missing episodes
uk_UA: Автоматично оновляти медіатеку та додавати нові/пропущені серії

[ctx: #32087]
en: Use resolvedURL method for suppressing strm next playlist error
uk_UA: Метод resolvedURL для усунення помилки наступного плейлисту

[ctx: #32088]
en: Navigation
uk_UA: Навігація

[ctx: #32089]
en: Select Action
uk_UA: Обрати дію

[ctx: #32090]
en: Content
uk_UA: Контент

[ctx: #32091]
en: Special season folders
uk_UA: Теки спеціальних сезонів

[ctx: #32092]
en: Widgets
uk_UA: Віджети

[ctx: #32093]
en: Next episodes sort method
uk_UA: Метод сортування наступних серій

[ctx: #32094]
en: Prioritise local files over default player
uk_UA: Надавати перевагу локальним файлам заміть стандартного плеєра

[ctx: #32095]
en: Enter the code
uk_UA: Введіть код

[ctx: #32096]
en: Go to [B]https://trakt.tv/activate[/B]
uk_UA: Перейдіть на [B]https://trakt.tv/activate[/B]

[ctx: #32097]
en: Trakt Authentication
uk_UA: Авторизація Trakt

[ctx: #32098]
en: Exists
uk_UA: Існує

[ctx: #32099]
en: A value has already been set for this parameter
uk_UA: Значення для цього параметру вже було задано

[ctx: #32100]
en: Do you wish to clear the existing items or add more?
uk_UA: Очистить існуючі елементи чи додати ще?

[ctx: #32101]
en: Clear Items
uk_UA: Очистити елементи

[ctx: #32102]
en: Add Items
uk_UA: Додати елементи

[ctx: #32103]
en: No Value Added
uk_UA: Жодного значення не додано

[ctx: #32104]
en: TMDb ID for {} not found or none selected.
    Do you want to add another value?
uk_UA: TMDb ID для {} не знайдено або не обрано.
    Додати інше значення?

[ctx: #32105]
en: Do you want to add another value?
uk_UA: Додати інше значення?

[ctx: #32106]
en: Added
uk_UA: Додано

[ctx: #32107]
en: Set Match Method
uk_UA: Метод підбору

[ctx: #32108]
en: Choose matching method for parameters with multiple values.
uk_UA: Обрати метод підбору для параметрів з кількома значеннями.

[ctx: #32109]
en: Match ANY Value
uk_UA: Підбирати БУДЬ-ЯКЕ значення

[ctx: #32110]
en: Match ALL Values
uk_UA: Підбирати ВСІ значення

[ctx: #32111]
en: Select Items
uk_UA: Обрати елементи

[ctx: #32112]
en: Select Genres
uk_UA: Обрати жанри

[ctx: #32113]
en: Also accepts X days relative from today in the format T-X or T+X (e.g. T-10 is ten days ago)
uk_UA: Також допускає X днів відносно сьогоднішнього дня в форматі T-X або T+X (напр. T-10 = десять днів тому)

[ctx: #32114]
en: Enter
uk_UA: Ввести

[ctx: #32115]
en: Company
uk_UA: Компанія

[ctx: #32116]
en: Network
uk_UA: Мережа

[ctx: #32117]
en: Keyword
uk_UA: Ключове слово

[ctx: #32118]
en: Person
uk_UA: Персона

[ctx: #32119]
en: Select Release Types
uk_UA: Обрати типи релізу

[ctx: #32120]
en: Select Region for Release
uk_UA: Обрати регіон для релізу

[ctx: #32121]
en: Clear Search History
uk_UA: Очистити історію пошуку

[ctx: #32122]
en: XBMCVFS reports unable to create path
uk_UA: XBMCVFS не вдалось створити шлях

[ctx: #32123]
en: If error persists and the folders are created correctly, please disable folder path creation checking in TMDBHelper settings.
uk_UA: Якщо помилка не зникає та теки створюються вірно, будь ласка, вимкніть опцію перевірки створення шляху теки в налаштуваннях TMDbHelper.

[ctx: #32124]
en: Adding
uk_UA: Додаємо

[ctx: #32125]
en: Add Trakt list to Kodi library
uk_UA: Додати список Trakt до локальної медіатеки

[ctx: #32126]
en: Are you sure you want to add this Trakt list to your Kodi library?
uk_UA: Додати список Trakt до локальної медіатеки?

[ctx: #32127]
en: by user
uk_UA: користувачем

[ctx: #32128]
en: This list contains
uk_UA: Цей список містить

[ctx: #32129]
en: items
uk_UA: елементів

[ctx: #32130]
en: Auto-update library at time
uk_UA: Автоматично оновляти медіатеку о

[ctx: #32131]
en: Auto-update library from Trakt list(s)
uk_UA: Автоматично оновляти медіатеку зі списків Trakt

[ctx: #32132]
en: Do you wish to update the library from the Trakt list(s) now?
uk_UA: Оновити медіатеку із списків Trakt зараз?

[ctx: #32133]
en: Select List(s)
uk_UA: Оберіть список

[ctx: #32134]
en: User slug
uk_UA: Користувацький slug

[ctx: #32135]
en: Successfully removed {} {} from {} list.
uk_UA: Успішно видалено {} {} зі списку {}.

[ctx: #32136]
en: Successfully added {} {} to {} list.
uk_UA: Успішно додано {} {} до списку {}.

[ctx: #32137]
en: Failed to remove {} {} from {} list.
uk_UA: Не вдалося видалити {} {} зі списку {}.

[ctx: #32138]
en: Failed to add {} {} to {} list.
uk_UA: Не вдалося додати {} {} до списку {}.

[ctx: #32139]
en: Remove from Trakt list
uk_UA: Видалити зі списку Trakt

[ctx: #32140]
en: Add to Trakt list
uk_UA: Додати до списку Trakt

[ctx: #32141]
en: Create new list...
uk_UA: Створити новий список...

[ctx: #32142]
en: Hide watched items
uk_UA: Сховати переглянуті елементи

[ctx: #32143]
en: Cached details for {} successfully refreshed!
uk_UA: Кеш відомостей для {} успішно оновлено!

[ctx: #32144]
en: Refresh TheMovieDb Details
uk_UA: Оновити відомості TheMovieDb

[ctx: #32145]
en: TMDbHelper Options
uk_UA: Опції TMDbHelper

[ctx: #32146]
en: Play using (TMDbHelper)
uk_UA: Відтворити в (TMDbHelper)

[ctx: #32147]
en: Browse seasons (TMDbHelper)
uk_UA: Оглянути сезони (TMDbHelper)

[ctx: #32148]
en: Add/Remove from Trakt Watchlist
uk_UA: Додати/видалити із закладок Trakt

[ctx: #32149]
en: Add/Remove from Trakt History
uk_UA: Додати/Видалити з історії Trakt

[ctx: #32150]
en: Add/Remove from Trakt Collection
uk_UA: Додати/Видалити з колекції Trakt

[ctx: #32151]
en: Add to Kodi Library
uk_UA: Додати до локальної медіатеки

[ctx: #32152]
en: Remove from list
uk_UA: Видалити зі списку

[ctx: #32153]
en: Refresh cached details
uk_UA: Оновити кеш відомостей

[ctx: #32154]
en: Update library now
uk_UA: Оновити медіатеку зараз

[ctx: #32155]
en: Next Aired (Library)
uk_UA: Наступні в ефірі (Медіатека)

[ctx: #32156]
en: Next aired library calendar links to local tvshow
uk_UA: Посилатися на локальний календар наступних епізодів в ефірі для серіалів

[ctx: #32157]
en: Unable to find TMDb ID for item.
uk_UA: Не вдалося знайти TMDb ID для елемента.

[ctx: #32158]
en: Automatically use player if only one available
uk_UA: Автоматично використати плеєр, якщо всього один

[ctx: #32159]
en: Select Original Language
uk_UA: Вибрати мову оригіналу

[ctx: #32160]
en: Adding {} - {} to library...
uk_UA: Додаємо {} - {} до медіатеки...

[ctx: #32161]
en: Do you wish to update the library with this list now?
uk_UA: Оновити медіатеку із цим списком зараз?

[ctx: #32162]
en: Automatically play local files
uk_UA: Автоматично відтворювати локальні файли

[ctx: #32163]
en: Use fanart.tv for service monitor artwork
uk_UA: Викор. fanart.tv для служби моніторинга

[ctx: #32164]
en: Adding Trakt lists to library is limited to [B]{}[/B] TV Shows and [B]{}[/B] Movies per list.
    This limit is set to ensure that the APIs providing data for free are respected.
uk_UA: Внесення списків Trakt до медіатеки обмежено до [B]{}[/B] серіалів та [B]{}[/B] фільмів.
    Це обмеження необхідне задля дотримання лімітів безкоштовних API.

[ctx: #32165]
en: List length exceeds limits. Skipping...
uk_UA: Довжина списку перевищує обмеження. Пропуск...

[ctx: #32166]
en: Adding items to library...
uk_UA: Додаємо елементи до медіатеки...

[ctx: #32167]
en: Updating
uk_UA: Оновлення

[ctx: #32168]
en: [B]{}[/B] by user [B]{}[/B]
uk_UA: [B]{}[/B] користувачем [B]{}[/B]

[ctx: #32169]
en: Logout of Trakt account...
uk_UA: Вийти з акаунту Trakt...

[ctx: #32170]
en: [B][COLOR=red]Warning[/COLOR][/B] This list contains [B]{}[/B] TV Shows and [B]{}[/B] Movies
uk_UA: [B][COLOR=red]Увага[/COLOR][/B] Цей список містить [B]{}[/B] серіалів та [B]{}[/B] фільмів

[ctx: #32171]
en: [B][COLOR=red]Warning[/COLOR][/B] This list contains {} items
uk_UA: [B][COLOR=red]Увага[/COLOR][/B] Цей список містить {} елементів

[ctx: #32172]
en: People
uk_UA: Актори

[ctx: #32173]
en: Randomised
uk_UA: Рандомізовано

[ctx: #32174]
en: Discover
uk_UA: Оглянути

[ctx: #32175]
en: Popular
uk_UA: Що популярно

[ctx: #32176]
en: Top Rated
uk_UA: Рейтингові

[ctx: #32177]
en: Upcoming
uk_UA: Очікувані

[ctx: #32178]
en: Trending Today
uk_UA: В тренді сьогодні

[ctx: #32179]
en: Trending This Week
uk_UA: В тренді цього тижня

[ctx: #32180]
en: In Theatres
uk_UA: Зараз у кіно

[ctx: #32181]
en: Airing Today
uk_UA: Сьогодні в ефірі

[ctx: #32182]
en: Currently Airing
uk_UA: Зараз на ТБ

[ctx: #32183]
en: Next Aired Library
uk_UA: Скоро в ефірі (Медіатека)

[ctx: #32184]
en: Highest Revenue
uk_UA: Найбільші касові збори

[ctx: #32185]
en: Most Voted
uk_UA: Найбільше оцінок

[ctx: #32186]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: #32187]
en: Collections
uk_UA: Колекції

[ctx: #32188]
en: Reviews
uk_UA: Відгуки

[ctx: #32189]
en: TV Networks
uk_UA: Телеканали

[ctx: #32190]
en: Movie Studios
uk_UA: Кіностудії

[ctx: #32191]
en: Images
uk_UA: Зображення

[ctx: #32192]
en: Collection
uk_UA: Колекції

[ctx: #32193]
en: Watchlist
uk_UA: Закладки

[ctx: #32194]
en: Your Recently Watched
uk_UA: Ваші нещодавно переглянуті

[ctx: #32195]
en: Your Most Watched
uk_UA: Ваші найчастіше переглядувані

[ctx: #32196]
en: Your In-Progress
uk_UA: Продовжити перегляд

[ctx: #32197]
en: Your Next Episodes
uk_UA: Ваші наступні серії

[ctx: #32198]
en: Recommended For You
uk_UA: Персональні рекомендації

[ctx: #32199]
en: Based on Recently Watched
uk_UA: На основі нещодавно переглянутих

[ctx: #32200]
en: Based on Most Watched
uk_UA: На основі найчастіше переглядуваного

[ctx: #32201]
en: Your
uk_UA: Ваші

[ctx: #32202]
en: Airing This Week
uk_UA: В ефірі цього тижня

[ctx: #32203]
en: Calendar
uk_UA: Календар

[ctx: #32204]
en: Trending
uk_UA: В тренді

[ctx: #32205]
en: Most Played
uk_UA: Найбільше відтворень

[ctx: #32206]
en: Anticipated
uk_UA: Очікувані

[ctx: #32207]
en: Top 10 Box Office
uk_UA: Топ 10 по касовим зборам

[ctx: #32208]
en: Trending Lists
uk_UA: Трендові списки

[ctx: #32209]
en: Popular Lists
uk_UA: Популярні списки

[ctx: #32210]
en: Liked Lists
uk_UA: Вподобані списки

[ctx: #32211]
en: Your Lists
uk_UA: Ваші списки

[ctx: #32212]
en: Trakt user account logout
uk_UA: Вихід з облікового запису Trakt

[ctx: #32213]
en: Do you wish to logout of your Trakt account?
uk_UA: Вийти з облікового запису Trakt?

[ctx: #32214]
en: Trakt access token not found
uk_UA: Токен доступу Trakt не знайдено

[ctx: #32215]
en: Logout failed!
uk_UA: Не вдалося вийти з акаунту!

[ctx: #32216]
en: Successfully logged out of Trakt user account
uk_UA: Успішний вихід з облікового запису Trakt

[ctx: #32217]
en: No artwork found for {} ID {}
uk_UA: Не знайдено ілюстрацій для {} ID {}

[ctx: #32218]
en: Artwork found for {} ID {}
    {}
uk_UA: Знайдено ілюстрації для {} ID {}
    {}

[ctx: #32219]
en: Language {} | {} likes | ID {}
uk_UA: Мова {} | {} вподобань | ID {}

[ctx: #32220]
en: Select artwork
uk_UA: Обрати ілюстрацію

[ctx: #32221]
en: Refresh all artwork
uk_UA: Оновити всі ілюстрації

[ctx: #32222]
en: Manage artwork
uk_UA: Керування ілюстраціями

[ctx: #32223]
en: Recommended
uk_UA: Рекомендовано

[ctx: #32224]
en: Similar
uk_UA: Схоже

[ctx: #32225]
en: Crew
uk_UA: Знімальна група

[ctx: #32226]
en: Posters
uk_UA: Постери

[ctx: #32227]
en: Cast in Movies
uk_UA: Фільми з цими акторами

[ctx: #32228]
en: Cast in TV Shows
uk_UA: Серіали з цими акторами

[ctx: #32229]
en: Crew in Movies
uk_UA: Фільми з цією знімальною групою

[ctx: #32230]
en: Crew in TV Shows
uk_UA: Серіали з цією знімальною групою

[ctx: #32231]
en: Thumbs
uk_UA: Превью

[ctx: #32232]
en: In Trakt Lists
uk_UA: В списках Trakt

[ctx: #32233]
en: Refresh details
uk_UA: Оновити відомості

[ctx: #32234]
en: Refreshed details for {} ID {}
uk_UA: Оновлено відомості про {} ID {}

[ctx: #32235]
en: Browse lists
uk_UA: Оглянути списки

[ctx: #32236]
en: Select Item
uk_UA: Обрати елемент

[ctx: #32237]
en: Clear Discover History
uk_UA: Очистити історію ознайомлення

[ctx: #32238]
en: Discover {}
uk_UA: Ознайомитись з {}

[ctx: #32239]
en: Match
uk_UA: Підбір

[ctx: #32240]
en: Sorting
uk_UA: Сортування

[ctx: #32241]
en: Save As
uk_UA: Зберегти як

[ctx: #32242]
en: Premiere
uk_UA: Прем'єра

[ctx: #32243]
en: Theatrical (limited)
uk_UA: Театральний (обмежений)

[ctx: #32244]
en: Theatrical
uk_UA: Театральний

[ctx: #32245]
en: Digital
uk_UA: Цифровий

[ctx: #32246]
en: Physical
uk_UA: Фізичний

[ctx: #32247]
en: With Cast
uk_UA: З акторським складом

[ctx: #32248]
en: With Crew
uk_UA: Зі знімальною групою

[ctx: #32249]
en: With People
uk_UA: З акторами

[ctx: #32250]
en: Primary Release Year
uk_UA: Основна дата релізу

[ctx: #32251]
en: Primary Release Date After
uk_UA: Основна дата релізу після

[ctx: #32252]
en: Primary Release Date Before
uk_UA: Основна дата релізу до

[ctx: #32253]
en: Release Date After
uk_UA: Дата релізу після

[ctx: #32254]
en: Release Date Before
uk_UA: Дата релізу до

[ctx: #32255]
en: Release Type
uk_UA: Тип релізу

[ctx: #32256]
en: Release Region
uk_UA: Регіон релізу

[ctx: #32257]
en: With Networks
uk_UA: З мережами

[ctx: #32258]
en: Air Date After
uk_UA: Дата виходу в ефір після

[ctx: #32259]
en: Air Date Before
uk_UA: Дата виходу в ефір до

[ctx: #32260]
en: First Air Date After
uk_UA: Дата першого виходу в ефір після

[ctx: #32261]
en: First Air Date Before
uk_UA: Дата першого виходу в ефір до

[ctx: #32262]
en: First Air Year
uk_UA: Перший ефірний рік

[ctx: #32263]
en: With Genres
uk_UA: З жанрами

[ctx: #32264]
en: Without Genres
uk_UA: Без жанрів

[ctx: #32265]
en: With Companies
uk_UA: З компаніями

[ctx: #32266]
en: Without
uk_UA: Без

[ctx: #32267]
en: Without Keywords
uk_UA: Без ключових слів

[ctx: #32268]
en: With Keywords
uk_UA: З ключовими словами

[ctx: #32269]
en: With Original Language
uk_UA: З мовою оригіналу

[ctx: #32270]
en: Vote Count ( > or = )
uk_UA: К-сть оцінок ( > або =)

[ctx: #32271]
en: Vote Count ( < or = )
uk_UA: К-сть оцінок ( < або =)

[ctx: #32272]
en: Vote Average ( > or = )
uk_UA: Середня оцінка ( > або =)

[ctx: #32273]
en: Vote Average ( > or = )
uk_UA: Середня оцінка ( < або = )

[ctx: #32274]
en: Runtime (Minutes) ( > or = )
uk_UA: Хронометраж (хв) ( > або =)

[ctx: #32275]
en: Runtime (Minutes) ( < or = )
uk_UA: Хронометраж (хв) ( < або =)

[ctx: #32276]
en: Search for
uk_UA: Шукати

[ctx: #32277]
en: Add Rule
uk_UA: Додати правило

[ctx: #32278]
en: Enter Network IDs separated with " / "
uk_UA: Введіть IDs мережі розділені " / "

[ctx: #32279]
en: Enter Year
uk_UA: Введіть рік

[ctx: #32280]
en: Last Fortnight
uk_UA: Останні два тижня

[ctx: #32281]
en: Last Week
uk_UA: Минулого тижня

[ctx: #32282]
en: Yesterday
uk_UA: Вчора

[ctx: #32283]
en: Next Week
uk_UA: Наступного тижня

[ctx: #32284]
en: This Week
uk_UA: Цього тижня

[ctx: #32285]
en: This Fortnight
uk_UA: Ці два тижні

[ctx: #32286]
en: Rank
uk_UA: Оцінити

[ctx: #32287]
en: Sort by
uk_UA: Сортувати за

[ctx: #32288]
en: Because you watched
uk_UA: Тому що ви переглядали

[ctx: #32289]
en: Add to collection
uk_UA: Додати до колекції

[ctx: #32290]
en: Remove from collection
uk_UA: Видалити з колекції

[ctx: #32291]
en: Add to watchlist
uk_UA: Додати до закладок

[ctx: #32292]
en: Remove from watchlist
uk_UA: Видалити із закладок

[ctx: #32293]
en: Add to recommendations
uk_UA: Додати до рекомендацій

[ctx: #32294]
en: Remove from recommendations
uk_UA: Видалити з рекомендацій

[ctx: #32295]
en: Trakt options
uk_UA: Опції Trakt

[ctx: #32296]
en: {} failed for {}!
    {} ID {}
uk_UA: Не вдалося {} для {}!
    {} ID {}

[ctx: #32297]
en: {} was successful for {}!
    {} ID {}
uk_UA: Успішно {} для {}!
    {} ID {}

[ctx: #32298]
en: Add to user list
uk_UA: Додати до користувацького списку

[ctx: #32299]
en: Add to new list
uk_UA: Додати до нового списку

[ctx: #32300]
en: Trending List
uk_UA: Трендові списки

[ctx: #32301]
en: Popular List
uk_UA: Популярні списки

[ctx: #32302]
en: Liked List
uk_UA: Вподобані списки

[ctx: #32303]
en: Your List
uk_UA: Ваші списки

[ctx: #32304]
en: View comments
uk_UA: Переглянути коментарі

[ctx: #32305]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: #32306]
en: No comments found!
uk_UA: Не знайдено коментарів!

[ctx: #32307]
en: Suppressing retries for {} seconds
uk_UA: Спроби призупинено на {} секунд

[ctx: #32308]
en: ConnectionError: {}
uk_UA: Помилка підключення: {}

[ctx: #32309]
en: Browse sorted list
uk_UA: Оглянути відсортований список

[ctx: #32310]
en: TMDb ID for {} not found!
uk_UA: TMDb ID для {} не знайдено!

[ctx: #32311]
en: Clear default player
uk_UA: Очистить стандартний плеєр

[ctx: #32312]
en: Select lists
uk_UA: Обрати списки

[ctx: #32313]
en: Enter URL to download players
uk_UA: Введіть посилання для завантаження плеєрів

[ctx: #32314]
en: Download players from URL?
    [B]{}[/B]
uk_UA: Завантажити плеєри з посилання?
    [B]{}[/B]

[ctx: #32315]
en: Add to liked lists
uk_UA: Додати до списку вподобань

[ctx: #32316]
en: Successfully {} list!
uk_UA: Успішно {} список!

[ctx: #32317]
en: Unable to {} list!
uk_UA: Не вдалося {} список!

[ctx: #32318]
en: Error code: {}
uk_UA: Код помилки: {}

[ctx: #32319]
en: Remove from liked lists
uk_UA: Видалити зі списку вподобань

[ctx: #32320]
en: unliked
uk_UA: не сподобалось

[ctx: #32321]
en: liked
uk_UA: сподобалось

[ctx: #32322]
en: Select player
uk_UA: Обрати плеєр

[ctx: #32323]
en: Item added to library
uk_UA: Елемент додано до медіатеки

[ctx: #32324]
en: Select Play Method
uk_UA: Обрати метод відтворення

[ctx: #32325]
en: Configuration for player is missing "is_resolvable" flag. Please select resolve method.
    
    setResolvedUrl is the preferred method and generally should work for any player addon that plays files directly, uses inputstream adapative, or only prompts to select bitrate/quality. PlayMedia should be used for any player addon which first runs a script to scrape sources or otherwise does not work correctly using the setResolvedUrl method.
    
    To override this dialog, set a resolve method for the player in TMDbHelper's player settings configuration dialog.
uk_UA: Налаштування плеєру не містить опції "is_resolvable". Будь ласка, оберіть метод отримання.
    
    setResolvedUrl є рекомендованим методом, та, як правило, повинен працювати для будь-якого доповнення до плеєру, який безпосередньо відтворює файли, використовує адаптивний вхідний потік або пропонує лише вибирати бітрейт/якість. PlayMedia слід використовувати для будь-яких додатків, які спочатку запускають сценарій пошуку джерел або працює неправильно з методом setResolvedUrl.
    
    Щоб прибрати це вікно оберіть метод отримання для плеєру у вікні налаштування плеєру TMDbHelper.

[ctx: #32326]
en: This Month
uk_UA: Цього місяця

[ctx: #32327]
en: Last Month
uk_UA: Останнього місяця

[ctx: #32328]
en: Select Player to Configure
uk_UA: Обрати плеєр для налаштування

[ctx: #32329]
en: Configure players
uk_UA: Редагувати плеєри

[ctx: #32330]
en: Reset to Defaults
uk_UA: Скинути до стандартних

[ctx: #32331]
en: Enter New Name for {}
uk_UA: Введіть нове ім'я для {}

[ctx: #32332]
en: Choose resolve method for player
uk_UA: Обрати метод отримання для плеєру?

[ctx: #32333]
en: User Choice
uk_UA: Вибір користувачів

[ctx: #32334]
en: Reset player to defaults?
uk_UA: Скинути налаштування плеєру?

[ctx: #32335]
en: Do you wish to reset the [B]{}[/B] player file back to its original unmodified state on disk?
    
    [B]WARNING:[/B] This action cannot be undone.
uk_UA: Скинути файл плеєру [B]{}[/B] до початкового стану?
    
    [B]УВАГА:[/B] Цю дію неможливо відмінити.

[ctx: #32336]
en: Save your changes?
uk_UA: Зберегти зміни?

[ctx: #32337]
en: The [B]{}[/B] player file has changed.
    Do you wish to save your changes?
    
    If you close without saving, your changes will be lost.
uk_UA: Файл плеєру [B]{}[/B] було змінено.
    Зберегти зміни?
    
    При закритті вікна без збереження, ваші зміни буде втрачено.

[ctx: #32338]
en: Close without Saving
uk_UA: Закрити без збереження

[ctx: #32339]
en: {} playback URL resolve method
uk_UA: {} метод отримання посилання для відтворення

[ctx: #32340]
en: Please note that setResolvedUrl is Kodi's preferred method for resolving playback URLs. The PlayMedia method should only be used if you experience difficulties using setResolvedUrl with this particular player.
    
    Are you sure you want to set this player's resolve method to PlayMedia?
uk_UA: Зверніть увагу, метод setResolvedUrl є бажаним методом отримання посилання для відтворення. Метод PlayMedia рекомендовано використовувати тільки при проблемах з setResolvedURL.
    
    Встановити метод отримання посилання для відтворення до PlayMedia?

[ctx: #32341]
en: Choose fallback player method
uk_UA: Резервний варіант плеєру

[ctx: #32342]
en: Fallbacks for {}
uk_UA: Резервні варіанти для {}

[ctx: #32343]
en: Choose fallback for {} {}
uk_UA: Резервний варіант для {} {}

[ctx: #32344]
en: Enter New Priority for {}
uk_UA: Введіть новий пріоритет для {}

[ctx: #32345]
en: Episode groups
uk_UA: Групи серій

[ctx: #32346]
en: Resend local files (fix Trakt scrobbling bug)
uk_UA: Повторно відправляти локальні файли (виправляє баг скроблінгу Trakt)

[ctx: #32347]
en: Log output of Trakt request
uk_UA: Логувати вивід запиту TMDb

[ctx: #32348]
en: Log output of TMDb request
uk_UA: Логувати вивід запиту TMDb

[ctx: #32349]
en: Creating movies playlist
uk_UA: Створення списку фільмів

[ctx: #32350]
en: Creating tvshows playlist
uk_UA: Створення списку серіалів

[ctx: #32351]
en: Dummy ResolvedURL
uk_UA: Тестовий ResolvedURL

[ctx: #32352]
en: Dummy video duration (seconds)
uk_UA: Тривалість тестового відео (секунди)

[ctx: #32353]
en: Missing "is_resolvable" Flag
uk_UA: Відсутній параметр "is_resolvable"

[ctx: #32354]
en: Does this player resolve directly to a single playable file?
    
    Select "Yes" for any player that plays directly from single source. Select "No" for players that scrape multiple sources or otherwise do not work with the setResolvedURL method.
uk_UA: Цей плеєр відразу отримує один файл який можна відтворити?
    
    Оберіть "Так" для будь-якого плеєра який підтримує відтворення з одного джерела. Оберіть "Ні" для плеєрів що оброблюють кілька джерел чи не підтримують метод setResolvedURL.

[ctx: #32355]
en: Remove from user list
uk_UA: Видалити з користувацького списку

[ctx: #32356]
en: Enter new list name
uk_UA: Введіть ім'я нового списку

[ctx: #32357]
en: Are you sure you want to delete [B]{}[/B]?
    
    This action cannot be undone.
uk_UA: Видалити [B]{}[/B]?
    
    Цю дію неможливо скасувати.

[ctx: #32358]
en: Delete user list
uk_UA: Видали користувацький список

[ctx: #32359]
en: Enter new name
uk_UA: Введіть нове ім'я

[ctx: #32360]
en: Companies
uk_UA: Компанії

[ctx: #32361]
en: Search Lists
uk_UA: Списки пошуку

[ctx: #32362]
en: Do you want to add this item to the library now?
uk_UA: Додати елемент до медіатеки зараз?

[ctx: #32363]
en: Delay after resolving (seconds)
uk_UA: Затримка після отримання (секунди)

[ctx: #32364]
en: Reroute PlayMedia to xbmc.Player()
uk_UA: Перенаправляти PlayMedia до xbmc.Player()

[ctx: #32365]
en: Combined
uk_UA: Комбінований

[ctx: #32366]
en: Hide items without airdates
uk_UA: Сховати елементи без дати виходу

[ctx: #32367]
en: Local Information
uk_UA: Локальна інформація

[ctx: #32368]
en: Next Aired / Next Episodes
uk_UA: Наступні в ефірі / Наступні серії

[ctx: #32369]
en: thumbs
uk_UA: превью

[ctx: #32370]
en: landscape
uk_UA: пейзаж

[ctx: #32371]
en: Preferred artwork for thumbs
uk_UA: Бажана ілюстрація для превью

[ctx: #32372]
en: fanart
uk_UA: фанарт

[ctx: #32373]
en: Restrict to library strm
uk_UA: Обмежити до strm медіатеки

[ctx: #32374]
en: Constructing Players
uk_UA: Будуємо плеєри

[ctx: #32375]
en: Retrieving Item Details
uk_UA: Отримання відомостей

[ctx: #32376]
en: Building Player Dialog
uk_UA: Будуємо вікно плеєру

[ctx: #32377]
en: Playcount
uk_UA: Лічильник відтворень

[ctx: #32378]
en: Show All
uk_UA: Показувати все

[ctx: #32379]
en: Hide Specials
uk_UA: Сховати спеціальні епізоди

[ctx: #32380]
en: Hide Up Next
uk_UA: Сховати наступну серію

[ctx: #32381]
en: Hide Up Next and Specials
uk_UA: Сховати наступний та спеціальний епізод

[ctx: #32382]
en: Hide Episode Groups
uk_UA: Сховати групи серій

[ctx: #32383]
en: Hide Episode Groups and Specials
uk_UA: Сховати групи серій та спеціальних епізодів

[ctx: #32384]
en: Hide Episode Groups and Up Next
uk_UA: Сховати групи серій та наступне

[ctx: #32385]
en: Hide All
uk_UA: Сховати все

[ctx: #32386]
en: Delete cache
uk_UA: Видалити кеш

[ctx: #32387]
en: Delete {} Cache
uk_UA: Видалити кеш {}

[ctx: #32388]
en: Are you sure you want to delete the {} cache? This action cannot be undone.
    
    TMDbHelper performs regular automatic cache management and cleaning. You should only delete the cache manually in cases of persistent cache related errors.
uk_UA: Видалити кеш {}? Цю дію неможливо скасувати.
    
    TMDbHelper здійснює регулярну автоматичну очистку та управління кешем. Видаліть кеш вручну тільки в разі постійних помилок, пов'язаних з ним.

[ctx: #32389]
en: Cache deleted!
uk_UA: Кеш видалено!

[ctx: #32390]
en: Use alternative .nfo filename
uk_UA: Використовувати альтернативну назву .nfo файла

[ctx: #32391]
en: Select update type
uk_UA: Обрати тип оновлення

[ctx: #32392]
en: Use [B]Quick Update[/B] to check for new items.
    
    Use [B]Forced Update[/B] to ignore previously cached update details and recheck all items. Forced updates should only be used when cleaning and rebuilding the Kodi library.
uk_UA: [B]Швидке оновлення[/B] для перевірки нових елементів.
    
    [B]Примусове оновлення[/B] ігнорує попереднє оновлення та перевіряє всі елементи. Примусове оновлення рекомендовано тільки при очищенні та перебудові медіатеки Kodi.

[ctx: #32393]
en: Forced Update
uk_UA: Примусове оновлення

[ctx: #32394]
en: Quick Update
uk_UA: Швидке оновлення

[ctx: #32395]
en: Log timer reports for directories
uk_UA: Логувати звіти таймеру для тек

[ctx: #32396]
en: Set unwatched episode count for in-progress tvshows only
uk_UA: Лічильник непереглянутих серій тільки для поточних серіалів

[ctx: #32397]
en: Original
uk_UA: Оригінальна

[ctx: #32398]
en: Medium
uk_UA: Середня

[ctx: #32399]
en: Fallback to English when main language unavailable
uk_UA: Англійська як запасна опція коли системна мова не доступна

[ctx: #32400]
en: Play local Kodi library files
uk_UA: Відтворити файли з локальної медіатеки

[ctx: #32401]
en: TMDb detailed information
uk_UA: Відомості TMDb

[ctx: #32402]
en: Get additional details and artwork from TMDb
uk_UA: Отримувати відомості та ілюстрації з TMDb

[ctx: #32403]
en: Increase sync list item limit per page (slower)
uk_UA: Збільшити обмеження синхронизації списку елементів для сторінки (повільно)

[ctx: #32404]
en: Flatten tvshows with multiple episodes airing same day
uk_UA: Об'єднати серіали з кількома епізодами в ефірі того ж дня

[ctx: #32405]
en: Your TV Shows Airing This Week
uk_UA: Ваші серіали в ефірі цього тижня

[ctx: #32406]
en: Your In-Progress Episodes
uk_UA: Ваші незавершені серії

[ctx: #32407]
en: Get resume points (experimental) (slower)
uk_UA: Пункт відновлення (експеримент.) (повільно)

[ctx: #32408]
en: Prefer artwork from TMDb first if available
uk_UA: При можливості надавати перевагу ілюстраціям з TMDb

[ctx: #32409]
en: Cache database location
uk_UA: Розташування кешу бази даних

[ctx: #32410]
en: Max concurrent threads (0 is unlimited)
uk_UA: Кількість одночасних потоків (0 = необмежено)

[ctx: #32411]
en: Providers
uk_UA: Платформи

[ctx: #32412]
en: With Watch Provider
uk_UA: З провайдером перегляду

[ctx: #32413]
en: Next episodes checks calendar (slower but more accurate)
uk_UA: Перевіряти календар для наступних серій (повільно, але більш точно)

[ctx: #32414]
en: Most Watched
uk_UA: Найбільше переглядів

[ctx: #32415]
en: Combine all players for plugin into single entry
uk_UA: Об'єднати всі плеєри для плагіну в один пункт

[ctx: #32416]
en: Premieres
uk_UA: Прем'єра

[ctx: #32417]
en: Remove from progress
uk_UA: Видалити з прогресу

[ctx: #32418]
en: Adds text to the start of the MPAA rating. For example if set to 'Rated' a 'PG' rating is displayed as 'Rated PG'. Cached items will need to be refreshed.
uk_UA: Додає префікс до рейтингу MPAA. Наприклад, якщо вказано 'Рейтинг' то рейтинг 'PG' буде відображено як 'Рейтинг PG'. Закешовані елементи потребують оновлення.

[ctx: #32419]
en: The language and country settings used when looking up data from TMDb and Trakt APIs
uk_UA: Налаштування мови та країни використовуються при пошуку інформації з TMDb та Trakt APIs

[ctx: #32420]
en: TMDb artwork quality
uk_UA: Якість ілюстрацій TMDb

[ctx: #32421]
en: Top Lists
uk_UA: Топ списки

[ctx: #32423]
en: MDbList API key
uk_UA: API ключ MDbList

[ctx: #32424]
en: Make episode playlists
uk_UA: Створити плейлист серій

[ctx: #32425]
en: Have TMDbHelper queue all episodes in a playlist when playing an episode using this player?
uk_UA: Зробити плейлист з чергою всіх серій при відтворенні епізоду з цим плеєром?

[ctx: #32426]
en: Return to previous folder (..)
uk_UA: Повернутись по попередньої теки (..)

[ctx: #32427]
en: Use current folder as search URL
uk_UA: Використати поточну теку як пошукове посилання

[ctx: #32428]
en: Browse for MOVIE search url
uk_UA: Шукати пошукове посилання для ФІЛЬМУ

[ctx: #32429]
en: Browse for TVSHOW search url
uk_UA: Шукати пошукове посилання для СЕРІАЛУ

[ctx: #32430]
en: Enter a name for this player
uk_UA: Введіть ім'я для цього плеєру

[ctx: #32431]
en: Use the same search URL for tvshows as movies?
uk_UA: Використовувати однакове пошукове посилання для фільмів та серіалів?

[ctx: #32432]
en: Select template
uk_UA: Обрати шаблон

[ctx: #32433]
en: Missing QUERYKEY in URL
uk_UA: Відсутній QUERYKEY в посиланні

[ctx: #32434]
en: You must insert QUERYKEY where the search query for the URL goes
uk_UA: Вставіть QUERYKEY на місце пошукового запиту для посилання

[ctx: #32435]
en: Input QUERYKEY where search query goes
uk_UA: Введіть QUERYKEY на місце пошукового запиту

[ctx: #32436]
en: Details
uk_UA: Відомості

[ctx: #32437]
en: Configure provider data allowlist
uk_UA: Налаштування списку дозволених провайдерів інформації

[ctx: #32438]
en: Provider allowlist updated
uk_UA: Оновлено список дозволених платформ

[ctx: #32439]
en: The provider allowlist has been updated. Please note that updating provider details requires the item cache to be refreshed. The item cache can be deleted in the expert settings section.
uk_UA: Оновлено список дозволених провайдерів. Зверніть увагу, оновлення провайдерів відомостей потребує оновлення кешу елементів. Кеш елементів можна видалити в секції експертних налаштувань.

[ctx: #32440]
en: Edit steps
uk_UA: Змінити кроки

[ctx: #32441]
en: Add a new step
uk_UA: Додати новий крок

[ctx: #32442]
en: Add a new rule
uk_UA: Додати нове правило

[ctx: #32443]
en: Select value to match against {}
uk_UA: Оберіть значення для підбору {}

[ctx: #32444]
en: Select rule or listitem key
uk_UA: Оберіть правило чи ключ елементу списку

[ctx: #32445]
en: Edit Rules for Step {}
uk_UA: Змінити правила для кроку {}

[ctx: #32446]
en: plugin:// search URL for {}
uk_UA: пошукове посилання plugin:// для {}

[ctx: #32447]
en: Up Next Only
uk_UA: Тільки "Далі"

[ctx: #32448]
en: Stop before attempting playback
uk_UA: Зупинити перед спробою відтворення

[ctx: #32449]
en: Ignore region release filter
uk_UA: Ігнорувати фільтр регіону релізу

[ctx: #32450]
en: Install context menu add-on
uk_UA: Встановити додаток контекстного меню

[ctx: #32451]
en: Lowest
uk_UA: Найнижчий

[ctx: #32452]
en: Highest
uk_UA: Найвищий

[ctx: #32453]
en: Least played
uk_UA: Найменше переглядів

[ctx: #32454]
en: Shortest
uk_UA: Найкоротший

[ctx: #32455]
en: Longest
uk_UA: Найдовший

[ctx: #32456]
en: Watchlist (Released)
uk_UA: Випущені в закладках

[ctx: #32457]
en: Watchlist (Anticipated)
uk_UA: Анонсовані в закладках

[ctx: #32458]
en: Airing Next Library
uk_UA: Скоро в ефірі (Медіатека)

[ctx: #32459]
en: Your Episodes Airing Next
uk_UA: Ваші серії скоро в ефірі

[ctx: #32460]
en: Awards
uk_UA: Нагороди

[ctx: #32461]
en: Winner of
uk_UA: Переможець

[ctx: #32462]
en: Nominated for
uk_UA: Номіновано на

[ctx: #32463]
en: Cache items in custom lists you own for 24 hours
uk_UA: Кешувати елементи в користувацьких списках на 24 години

[ctx: #32464]
en: Significantly increases RAM usage but might improve repeat cache reads for disk cache located on slow storage devices (e.g. USB or SD card storage). Will likely cause worse cache performance for devices with normal storage (e.g. SSD, eMMC or internal HDD) or limited RAM.
uk_UA: Значно збільшує використання оперативної пам'яті, але може покращити повторні читання кешу для кешу на диску, розташованому на повільних накопичувачах (наприклад, USB або SD). Швидше за все, призведе до найгіршої продуктивності кешу для звичайних накопичувачів (напр. SSD, eMMC або внутрішній ЖД) або обмеженої оперативної пам'яті.

[ctx: #32465]
en: Cache disk reads to memory (increases RAM usage)
uk_UA: Кешувати зчитування диску в пам'ять (збільшує використання оперативної пам'яті)

[ctx: #32466]
en: Play automatically using available providers
uk_UA: Відтворювати автоматично з доступними провайдерами

[ctx: #32467]
en: Refresh cached Kodi Library details
uk_UA: Оновити кеш відомостей локальної медіатеки

[ctx: #32468]
en: Authorisation and sync notifications on startup
uk_UA: Сповіщення авторизації та синхронизації при запуску

[ctx: #32469]
en: Ignore articles when sorting alphabetically
uk_UA: Ігнорувати артиклі при сортуванні в алфавітному порядку

[ctx: #32471]
en: Connection error notifications
uk_UA: Сповіщення помилок підключення

[ctx: #32472]
en: Cache image location
uk_UA: Розташування кешу зображень

[ctx: #32473]
en: Collected
uk_UA: Зібрано

[ctx: #32474]
en: Successfully added {} as default player for {}
uk_UA: Успішно додано {} в якості стандартного плеєру для {}

[ctx: #32475]
en: Successfully cleared default player for {}
uk_UA: Успішно скинуто стандартний плеєр для {}

[ctx: #32476]
en: Choose default player
uk_UA: Обрати стандартний плеєр

[ctx: #32477]
en: Change default player for tvshow, season, or episode
uk_UA: Змінити стандартний плеєр для серіалів, сезонів чи епізодів

[ctx: #32478]
en: Rebuild service listitems offscreen
uk_UA: Перебудова елементів списку поза екраном

[ctx: #32479]
en: Some platforms experience crashes while updating onscreen background service listitems with additional properties. Forcing service listitems to be rebuilt offscreen prevents this issue but will be slightly slower to add artwork and ratings. Restart Kodi to see changes.
uk_UA: На деяких платформах оновлення наекранних елементів списку з додатковими властивостями фоновою службою викликає збої. Примусове відновлення елементів списку поза екраном запобігає цій проблемі, але сповільнює додавання ілюстрацій та оцінок. Для застосування змін необхідне перезавантаження Kodi.

[ctx: #32480]
en: Readahead caching of service listitems
uk_UA: Заздалегідь кешувати список елементів служби

[ctx: #32481]
en: Increases the pool of recently watched items randomly selected from the seed to use for "Because You Watched" style recommendations.
uk_UA: Збільшення масиву випадкових нещодавно переглянутих елементів для рекомендацій накшталт "Тому що ви переглядали".

[ctx: #32482]
en: Random seed pool for recommendations
uk_UA: Випадковий масив сіду для рекомендацій

[ctx: #32483]
en: Allow 3rd party plugin access to API key/token
uk_UA: Дозволити стороннім плагінам мати доступ до API ключа/токену

[ctx: #32485]
en: Add rating
uk_UA: Додати оцінку

[ctx: #32486]
en: Certification
uk_UA: Сертифікація

[ctx: #32487]
en: Certification ( < or = )
uk_UA: Сертифікація ( < або = )

[ctx: #32488]
en: Certification ( > або = )
uk_UA: Сертифікація ( > або = )

[ctx: #32489]
en: Change rating
uk_UA: Змінити рейтинг

[ctx: #32490]
en: Add to favourites
uk_UA: Додати до улюблених

[ctx: #32491]
en: Remove from favourites
uk_UA: Видалити з улюблених

[ctx: #32492]
en: {} already exists in {}!\nDo you wish to remove this item from the list?
uk_UA: {} вже додано до {}!\Видалити цей елемент зі списку?

[ctx: #32493]
en: Successfully removed {} from {}
uk_UA: Успішно видалено {} з {}

[ctx: #32494]
en: Successfully added {} to {}
uk_UA: Успішно додано {} до {}

[ctx: #32495]
en: Create new node
uk_UA: Створити новий вузол

[ctx: #32496]
en: Add/Remove as Custom Node
uk_UA: Додати/Видалити в якості користувацького вузла

[ctx: #32497]
en: Container content fallback for service listitems without mediatypes
uk_UA: Резервний контейнер контенту для служби списку елементів без медіатипів

[ctx: #32498]
en: Some plugins have poor metadata and fail to fill the item mediatype which results in the service monitor not completing an item lookup. This setting allows the service monitor to use the container content type when item mediatype is missing. Note this setting will likely result more frequent incorrect matches due to the end plugin having bad metadata.
uk_UA: Деякі плагіни мають погану метадату та не в змозі заповнити медіатип елементу що призводить до неможливості завершення підстановки елементу службою стеження. Цей параметр дозволяє службі стеження використати тип контенту при відсутності медіатипу елементу. Зверніть увагу: це налаштування може призвести до некоректних збігів оскільки плагін має погану метадату.

[ctx: #32499]
en: Page multipliers (higher is slower)
uk_UA: Мультиплікатори сторінки (вище = повільніше)

[ctx: #32500]
en: Page multiplier (TMDb basic lists)
uk_UA: Мультиплікатор сторінки (основні списки TMDb)

[ctx: #32501]
en: Page multiplier (Trakt basic lists)
uk_UA: Мультиплікатор сторінки (основні списки Trakt)

[ctx: #32502]
en: Page multiplier (Trakt sync lists)
uk_UA: Мультиплікатор сторінки (списки синхронізації Trakt)

[ctx: #32503]
en: Page multiplier (Library windows)
uk_UA: Мультиплікатор сторінки (вікна медіатеки)

[ctx: #32504]
en: Add {} to node
uk_UA: Додати {} до вузла

[ctx: #32505]
en: Genre icons folder (TMDb)
uk_UA: Тека іконок жанрів (TMDb)

[ctx: #32506]
en: Provider icons folder (TMDb)
uk_UA: Тека іконок платформ (TMDb)

[ctx: #32507]
en: Genre icon folder (Trakt)
uk_UA: Тека іконок жанрів (Trakt)

[ctx: #32508]
en: Recache Kodi Library details when building players
uk_UA: Оновити кеш відомостей локальної медіатеки при побудові плеєрів

[ctx: #30030]
en: Hindi (India)
uk_UA: Хінді (Індія)

[ctx: #30031]
en: Hungarian (Hungary)
uk_UA: Угорська (Угорщина)

[ctx: #30032]
en: Indonesian (Indonesia)
uk_UA: Індонезійська (Індонезія)

[ctx: #30033]
en: Italian (Italy)
uk_UA: Італійська (Італія)

[ctx: #30034]
en: Japanese (Japan)
uk_UA: Японська (Японія)

[ctx: #30035]
en: Georgian (Georgia)
uk_UA: Грузинська (Грузія)

[ctx: #30036]
en: Kazakh (Kazakhstan)
uk_UA: Казахська (Казахстан)

[ctx: #30037]
en: Kannada (India)
uk_UA: Каннада (Індія)

[ctx: #30038]
en: Korean (South Korea)
uk_UA: Корейська (Південна Корея)

[ctx: #30039]
en: Lithuanian (Lithuania)
uk_UA: Литовська (Литва)

[ctx: #30040]
en: Latvian (Latvia)
uk_UA: Латвійська (Латвія)

[ctx: #30041]
en: Malayalam (India)
uk_UA: Малаям (Індія)

[ctx: #30042]
en: Malay (Malaysia)
uk_UA: Малайська (Малайзія)

[ctx: #30043]
en: Malay (Singapore)
uk_UA: Малайська (Сінгапур)

[ctx: #30044]
en: Norwegian Bokmål (Norway)
uk_UA: Норвезька Букмол (Норвегія)

[ctx: #30045]
en: Dutch (Netherlands)
uk_UA: Голландська (Нідерланди)

[ctx: #30046]
en: Norwegian (Norway)
uk_UA: Норвезька (Норвегія)

[ctx: #30047]
en: Polish (Poland)
uk_UA: Польський (Польща)

[ctx: #30048]
en: Portuguese (Brazil)
uk_UA: Португальська (Бразилія)

[ctx: #30049]
en: Portuguese (Portugal)
uk_UA: Португальська (Португалія)

[ctx: #30050]
en: Romanian (Romania)
uk_UA: Румунська (Румунія)

[ctx: #30051]
en: Russian (Russia)
uk_UA: Російська (Росія)

[ctx: #30052]
en: Sinhalese (Sri Lanka)
uk_UA: Сингальська (Шрі-Ланка)

[ctx: #30053]
en: Slovak (Slovakia)
uk_UA: Словацька (Словаччина)

[ctx: #30054]
en: Slovenian (Slovenia)
uk_UA: Словенська (Словенія)

[ctx: #30055]
en: Serbian (Serbia)
uk_UA: Сербська (Сербія)

[ctx: #30056]
en: Swedish (Sweden)
uk_UA: Шведська (Швеція)

[ctx: #30057]
en: Tamil (India)
uk_UA: Тамільська (Індія)

[ctx: #30058]
en: Telugu (India)
uk_UA: Телузька (Індія)

[ctx: #30059]
en: Thai (Thailand)
uk_UA: Тайська (Таїланд)

[ctx: #30060]
en: Tagalog (Philippines)
uk_UA: Тагальська (Філіппіни)

[ctx: #30061]
en: Turkish (Turkey)
uk_UA: Турецька (Туреччина)

[ctx: #30062]
en: Ukrainian (Ukraine)
uk_UA: Українська (Україна)

[ctx: #30063]
en: Vietnamese (Vietnam)
uk_UA: В'єтнамська (В'єтнам)

[ctx: #30064]
en: Mandarin (China)
uk_UA: Китайська (Китай)

[ctx: #30065]
en: Mandarin (Hong Kong)
uk_UA: Китайська (Гонконг)

[ctx: #30066]
en: Mandarin (Taiwan)
uk_UA: Китайська (Тайвань)

[ctx: #30067]
en: Zulu (South Africa)
uk_UA: Зулуська (ПАР)

[ctx: #32000]
en: TMDb API key
uk_UA: API ключ TMDb

[ctx: #32001]
en: OMDb API key
uk_UA: API ключ OMDb

[ctx: #32002]
en: Days to cache details
uk_UA: Зберігати кеш відомостей

[ctx: #32003]
en: Days to cache lists
uk_UA: Зберігати кеш списків

[ctx: #32004]
en: MPAA rating prefix
uk_UA: Префікс рейтингу MPAA

[ctx: #32005]
en: Language and country
uk_UA: Мова та країна

[ctx: #32006]
en: Choose item
uk_UA: Обрати елемент

[ctx: #32007]
en: Unauthorised 401 Error
uk_UA: Помилка 401

[ctx: #32008]
en: API Key
uk_UA: Ключ API

[ctx: #32009]
en: API returned 401 unauthorised error. If you have entered an API key for this service$COMMA please check that it is correct. If this error relates to TMDb API$COMMA please post a debug log to [B]https://github.com/jurialmunkey/plugin.video.themoviedb.helper/issues[/B]
uk_UA: API повернуло помилку 401. Якщо ви ввели API ключ для цього сервісу$COMMA будь ласка$COMMA перевірте його. Якщо ця помилка пов'язана з TMDb API$COMMA будь ласка$COMMA відправте звіт помилки на [B]https://github.com/jurialmunkey/plugin.video.themoviedb.helper/issues[/B]

[ctx: #32010]
en: Authenticate Trakt account...
uk_UA: Авторизуватись в Trakt...

[ctx: #32011]
en: Token
uk_UA: Токен

[ctx: #32012]
en: You must authenticate your Trakt account to use this feature.
uk_UA: Для використання цієї функції необхідно увійти до акаунту Trakt

[ctx: #32013]
en: Display Trakt list management options in TMDb details list
uk_UA: Відображатати опції налаштування списку Trakt в списку відомостей TMDb

[ctx: #32014]
en: Players
uk_UA: Плеєри

[ctx: #32015]
en: Players URL
uk_UA: Посилання плеєрів

[ctx: #32016]
en: Update players from URL
uk_UA: Оновити плеєри з посилання

[ctx: #32017]
en: API Keys
uk_UA: Ключі API

[ctx: #32018]
en: Fanart.tv API key
uk_UA: API ключ Fanart.tv

[ctx: #32019]
en: Fanart.tv client key
uk_UA: Клієнтський ключ Fanart.tv

[ctx: #32020]
en: Only use if default api key is deactivated
uk_UA: Тільки якщо стандартний API ключ вимкнено

[ctx: #32021]
en: Use fanart.tv for plugin artwork (slower)
uk_UA: Викор. fanart.tv для ілюстрацій плагіну (повільно)

[ctx: #32022]
en: Play / Open
uk_UA: Відтворити / Відкрити

[ctx: #32023]
en: Default select action in addon
uk_UA: Стандартна дія при виборі в додатку

[ctx: #32024]
en: Default player for movies
uk_UA: Плеєр для фільмів

[ctx: #32025]
en: Default player for episodes
uk_UA: Плеєр для серіалів

[ctx: #32026]
en: Choose default players
uk_UA: Обрати стандартні плеєри

[ctx: #32027]
en: Clear default players
uk_UA: Скинути стандартні плеєри
